Počasí za okny nám konečně přestává sabotovat letní kalendář a tak třeba chvíli zůstane i slunečné. Což samozřejmě vždy nahrává lákání vyrazit do přírody, ať už pěšky nebo třeba na kole. A protože jsme moderní, tak určitě přemýšlíme o pořízení ne jen kola obyčejného, ale hezky elektrického. Protože mít možnost si ulehčit výjezd nějakého toho extra otravného kopečku se vždy může hodit. Takže tu pro vás jako na zavolanou máme aktuální promo akci z e-shopu Tomtop. V té se totiž nachází velmi zajímavé skládací elektrokolo ENGWE EP-2 Pro.

A elektrokolo ENGWE EP-2 Pro toho může potenciálnímu majiteli nabídnout opravdu hodně. Pro začátek třeba velmi silný 750W motor, který je schopen vyvinout rychlost až závratných 42 km/h. Navíc má kolo i velmi široké 20 x 4.0″ pláště, takže se nelekne ani složitého terénu. Bez problémů si tak zajezdíte nejen ve městě, ale i v přírodě na hrbolatých cestách. A díky 48V 13Ah baterii je dojezd také úctyhodný, v režimu pedálové asistence až 120 km a čistě na elektriku stále parádních 50 km. Bonusem je i velmi solidní nosnost plných 150 kg živé váhy.

K pohodlné jízdě přispějí i nastavitelná řídítka a sedátko, takže v podstatě nezáleží na výšce jezdce. Pokročilý je i duální systém brzd, protože na bezpečnosti přece záleží až v první řadě. Nu a bonbónkem na závěr je pak skládací design kola, které ve třech jednoduchých krocích složíte do mnohem kompaktnější podoby. Pak se vám jednoduše vejde třeba do kufru auta, nebo pro lepší uskladnění doma. Prostě samá pozitiva a životní jistoty.

Extra sleva vždy potěší

V aktuální slevové akci u kolegů z e-shopu Tomtop najdete elektrokolo ENGWE EP-2 Pro velmi levně a my navíc vše ještě vylepšíme. Se slevovým kupónem EDEPEP totiž klesne cena až na 949 euro. Samozřejmě včetně veškerých poplatků a dopravy, navíc hezky pohodlně z německého skladu. A jako dárek navíc obdržíte zdarma i oblíbený chytrý náramek Xiaomi Mi Band 8. Tak na co ještě čekat ?