Microsoft Office 2021 Professional Plus je určitě jedním z nejpoužívanějších kancelářských softwarových balíků na světě. Koneckonců kdo by neznal její součásti jako Word, Excel, Powerpoint nebo Outlook. Office 2021 má prostě všechno co potřebujete ke tvorbě a editaci veškerých dokumentů a v Excelu máte třeba i pokročilé možnosti analýzy dat a tvorby tabulek. V Powerpointu pak vytvoříte pokročilé prezentace, OneNote se postará o zápisky, Access o databáze, Publisher o tvorbu publikací nu a Outlook o e-mailové korespondence. Vše v jednom a k dostání třeba na GoDeal24.

Koupí Office 2021 Pro prostě neuděláte chybu a momentálně máte navíc možnost vše pořídit s pěknou slevou. Konec léta totiž slaví i experti ze software obchodu GoDeal24 a nabízí velmi zajímavé ceny. Takže třeba právě Office 2021 Pro je k mání za hezkých 24.25 euro, případně třeba Windows 10 za 7.25 euro. Všechny klíče jsou samozřejmě legální a budou vám fungovat nadosmrti. V nabídce toho ale najdete mnohem více, protože slevy se týkají i dalších verzí Office nebo ostatních softwarových produktů.

GoDeal24

Něco pro každého od Microsoftu

Cenově výhodné balíčky softwaru (s kupónem “SGO62”)

Více klíčů najednou znamená samozřejmě výhodnější ceny na GoDeal24 !

GoDeal24

Slevy až 50% na další verze Office a Windows (s kupónem “SGO50”)

>>> A ještě více

Další populární softwarové nástroje

>>>A ještě více

Jak zaplatit na GoDeal24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).GoDeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.