Počasí nám letos v létě opravdu extrémně nepřeje a deštivé dny jsou tak našim denním chlebem. Cynik by tak v podstatě uvítal možnost pořídit si nafukovací člun nebo paddleboard čistě jen pro domácí potřebu v případě přívalových dešťů. Ale přece jen nám kousek léta ještě zbývá a třeba se ještě někde u moře nebo i jezera dočkáme slunečných dnů. A to by se pak šikovný nafukovací paddleboard mohl hodit i jako vymoženost na dovolenou. My pro vás dnes jeden takový máme od značky WKERSIY, samozřejmě s extra slevovou akcí na e-shopu Cafago.

A nejedná se o jen tak nějaký paddleboard. Tento kousek od značky WKERSIY je totiž v balení s kompletním příslušenstvím, takže stačí jen vyjet na vodu. Vyfouknutý vám nezabere moc místa v přiloženém vaku, ale po nafouknutí jde o pořádného “macka” s 320 cm délky a 83 cm šířky. Navíc s nosností až 150 kilogramů živé váhy. Povrch paddleboardu je z velké části protiskluzový a trojice podvodních plováků pomáhá s držením rovnováhy a manévrováním. Odolný PVC materiál by toho také měl poměrně hodně vydržet a nemusíte se tak bát nějakého toho náhodného škrábance.

Jak již bylo řečeno, tak je v balení opravdu vše a kromě paddleboardu samotného tak dostanete i pumpičku, skládací dlouhé pádlo, bezpečnostní úchytku, materiál na drobné opravy a samozřejmě i vak na transport. Do něj se navíc v pohodě vejde i veškeré příslušenství. V akci na Cafago pak tento parádní paddleboard najdete s pomocí slevového kupónu HRTFD3 jen za 139.99 euro. Samozřejmě také s bezproblémovou a rychlou dopravu hezky přímo z německého skladu. Takže co takhle opravdu vyrazit na vodu ?