Globální technologická značka HONOR představuje aktualizovanou aplikaci HONOR Health. Cílem této aplikace je inspirovat lidi ke zdravějšímu životnímu stylu. Sloužit může jako digitální zdravotní deník, nabízí sledování kondice, zdravotní přehledy a bezproblémovou správu vaší nositelné elektroniky, jako jsou chytré hodinky, to vše v jediném rozhraní.

Jednoduchým klepnutím na obrazovku se vám otevřou dveře k zážitkům zaměřeným na váš zdravý životní styl. Pojďme se podívat na ty nejdůležitější funkce, které na vás uvnitř aplikace HONOR Health čekají:

HONOR Health – Podpora životní rovnováhy a zvládání stresu

Zdravý život není jen o fyzickém cvičení. Klíčovou roli hraje také kvalitní odpočinek a zvládání stresu. Aplikace Health poskytuje nástroje pro regulaci dechu, zmírnění stresu a podporu klidného spánku a tím pomáhá k vyváženému životnímu stylu.

HONOR Health

Komplexní sledování kondice 24/7

Chcete si kdykoli prohlédnout své zdravotní údaje? Spárujte aplikaci s chytrými hodinkami nebo náramkem HONOR. Díky přesnému pozorování jsou vaše zdravotní údaje bezpečně uloženy a poskytují komplexní, inteligentní a integrované řešení pro sledování vašeho zdraví a kondice.

HONOR Health – Váš fitness trenér na vyžádání

Nemáte chytré hodinky ani chytrý náramek? Nevadí. Aplikace HONOR Health umí i z vašeho chytrého telefonu udělat osobního fitness trenéra pro vnitřní i venkovní tréninky, od běhu po jízdu na kole. Bez námahy s ním můžete sledovat a zaznamenávat své fitness ukazatele. Aplikace HONOR Health se zkrátka stane vaším důvěryhodným pomocníkem v oblasti zdraví, který vám bude k dispozici kdykoli a kdekoli.

Ideálním partnerem pro aplikaci HONOR Health je například chytrý telefon HONOR 90. Díky své lehkosti a elegantnímu designu vás nebude nijak rozptylovat a naopak bude snadno a přesně sledovat vaše každodenní aktivity. Svět fitness a svět estetiky se navíc ve smartphonu HONOR 90 dokonale spojují a usnadní vám cestu za zdravím jako nikdy předtím.

Ať už s cvičením teprve začínáte, nebo již patříte mezi pravidelné sportovce, aplikace Health vám vyjde vstříc. Přístup k ní získáte prostřednictvím HONOR App Market, Google Play Store nebo App Store (dostupnost se může lišit v závislosti na dané zemi). Ať už máte Android nebo iOS, smartphone nebo PAD, aplikace HONOR Health funguje perfektně bez ohledu na vaše zařízení a podporuje i hodinky HONOR Watch GS3 a chytrý náramek Band 7.

Synchronizace hodinek HONOR Watch GS3 a chytrého náramku Band 7 s aplikací HONOR Health App je rychlá a snadná. Podívejte se na stručný návod pro uživatele systému Android i iOS:

Pro uživatele systému Android:

1) Povolte Bluetooth.
2) Spusťte aplikaci HONOR Health a přihlaste se pomocí účtu HONOR.
3) Přejděte na stránku „Device” (Zařízení) a vyberte tlačítko „Add device” (Přidat zařízení).
4) Aplikace automaticky vyhledá a zobrazí název vašeho zařízení HONOR. Vyberte svůj model.
5) Klepněte na „AGREE” (Souhlasím) pro „Bluetooth message syncing” (Synchronizace zpráv Bluetooth) a poté potvrďte požadavek na spárování na vašem nositelném zařízení. A je to!

Pro uživatele iOS:

1) Zapněte Bluetooth.
2) Otevřete aplikaci HONOR Health a přihlaste se pomocí svého účtu HONOR.
3) Na stránce „Device“ (Zařízení) klikněte na tlačítko „Add device“ (Přidat zařízení).
4) Aplikace identifikuje vaše nositelné zařízení HONOR a zobrazí jeho název. Vyberte svůj model.
5) Přejděte do nastavení Bluetooth v telefonu, vyberte zařízení HONOR a poté potvrďte požadavek na spárování na nositelném zařízení. A máte hotovo!

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz