Pro všechny nadšence virtuální reality je tu skvělá zpráva! Společnost HTC právě odstartovala akci, která nabízí nejnovější VIVE Pro 2 Full Kit s úžasným bezdrátovým přídavkem. HTC VIVE Wireless adaptérem. A to vše zcela zdarma! Nabídka platí při nákupu na webu VIVE.com nebo u vybraných prodejců, včetně Alza.cz, a to až do 20.8.2023.

HTC VIVE Pro 2 – Svobodný pohyb s HTC VIVE Wireless adaptérem

HTC VIVE Wireless adaptér přináší revoluční bezdrátové řešení pro virtuální brýle HTC VIVE, VIVE Pro a VIVE Pro 2. Ty nyní umožňuje hráčům vychutnat si špičkové zážitky z PCVR bez nepříjemných kabelů. Nyní můžete volně pohybovat po celém herním poli o rozloze 4 x 4 metry, a to bez omezení. Už žádné trhání kabelů při akčních střetnutích, žádné rušení zážitku z oblíbené hry jako například Half-Life: Alyx. A dokonce ani při 360° BeatSaber mapách.

Adaptér využívá pokročilou technologii Intel WiGig v pásmu 60 GHz. To zaručuje minimální latenci a optimální výkon. Což je dosud nepřekonatelný standard běžných WI-Fi připojení. V kombinaci s headsetem HTC VIVE Pro 2, který má zorné pole 120°, obnovovací frekvenci 90 Hz a rozlišení 3264 x 1632 pixelů, se hráči dočkají skutečně ponoření do virtuálního světa s úžasnou ostrostí. A žádným ztrátou detailů. Pro ty nejnáročnější hráče je dokonce možnost rozšíření herního prostoru díky dalším základnovým stanicím standardu SteamVR 2.0. Takže pokud máte dostatek místa, můžete si užít až neuvěřitelných 10 x 10 metrů herní plochy!

HTC VIVE Pro 2

Obří herní prostor se základnovými stanicemi SteamVR 2.0

Základnové stanice SteamVR 2.0 jsou skvělým doplňkem pro váš VR zážitek. Každá základnová stanice může párovat až 4 jednotky. Takže standardní sestava HTC VIVE Pro 2 Full Kit, obsahující headset s rozlišením 5k a zorným polem 120°. Dále dvě základnové stanice a dva ovladače, může být ještě dále rozšířena. S přídavnými základnovými stanicemi je možné zdokonalit sledování pohybů. Nebo rozšířit herní prostor na extrémních 10 x 10 metrů.

Pokud jste tedy fanoušci virtuální reality a toužíte po bezdrátové svobodě a rozsáhlém herním prostoru, pak je tahle nabídka od společnosti HTC to pravé pro vás. A nezapomeňte, že akce platí pouze do 20.8.2023. Zájemci ať tedy mrknou na VIVE.com nebo k vybraným prodejcům.