Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, uvádí na český trh Xiaomi Pad 6. Ten je určen jak pro práci, tak pro zábavu. Až do 6. srpna k němu zájemci získají zdarma i ochranný obal s integrovanou klávesnicí. Pokud navíc zákazník na e-shopu, kde si Pad 6 zakoupil, napíše na tablet recenzi, získá k němu zadarmo i chytré pero Smart Pen.

Tablet Pad 6 je vytvořen jako efektivní pracovní stanice pro multitasking. Je vybaven 11palcovým displejem WQHD+ (2880 x 1800) s jemností 309 PPI, který poskytuje ostrý a jasný obraz. Platforma Snapdragon® 870 mezitím zajišťuje vysoký výkon po celý pracovní den. Vynikající energetická účinnost a velká baterie s kapacitou 8840 mAh (typ) umožňuje profesionálům rychle přepínat mezi otevřenými aplikacemi. A okamžitě reagovat na různorodé požadavky na pracovišti.

Xiaomi Pad 6 – Navržen tak, abyste zvýšili svou produktivitu

Tento vysoce výkonný tablet je vybaven praktickými funkcemi a je zkonstruován tak, aby předvídal a splňoval potřeby zaneprázdněných profesionálů. Toho dosahuje díky softwaru MIUI for Pad. Exkluzivnímu mobilnímu uživatelskému rozhraní, vylepšenému peru Xiaomi Smart Pen (2. generace) a klávesnici Xiaomi Pad 6 Keyboard. Ta bez problémů zvyšuje celkovou produktivitu. Xiaomi Smart Pen (2. generace) ještě více usnadňuje psaní poznámek. Dále pořizování snímků obrazovky nebo používání funkce kreslení k ilustraci kreativních nápadů. Praktická tlačítka na peru Xiaomi Smart Pen (2. generace) umožňují pořídit snímek obrazovky. Nebo rychle přepínat mezi funkcemi psaní, malování a barvení, kdykoli je to v aplikaci Poznámky potřeba. Navíc vyšší hustota pixelů displeje zajišťuje snadnější čitelnost malých velikostí písma. Takže na displeji lze zobrazit ještě více obsahu a zajistit tak méně posouvání.

Xiaomi Pad 6

Při použití s klávesnicí Xiaomi Pad 6 se funkčnost ještě rozšíří a rozhraní je přizpůsobitelné. Takže si uživatelé mohou vytvářet osobní zkratky. Pro videohovory má tablet vycentrovanou ultraširokou přední kameru s funkcí FocusFrame. Ta automaticky nastavuje kameru tak, aby byl uživatel jasně uprostřed záběru. Čtyři mikrofony tabletu přesně snímají hlas uživatele a výrazně snižují hluk v pozadí. A to i na rušných místech, jako jsou otevřené pracovní prostory, kavárny a letiště. Xiaomi Pad 6 je také vybaven vestavěným rozhraním USB 3.2 Gen 1. To umožňuje připojení k dalším zařízením pro rychlý přenos dat, a podporuje výstupní videosignál pro rozlišení až 4K při 60 Hz.

Práce i zábava bez přestávky

Pro zábavu na sociálních sítích, sledování videí nebo hraní her slouží Xiaomi Pad 6 jako osobní ultrapřenosné centrum zábavy s podporou Dolby Vision®. To nabízí úžasně živý vizuální zážitek. Nabízí 99% pokrytí barevného gamutu DCI-P3 pro 1,07 miliardy barev (podle standardu CIE 2015) pro jasný podmanivý obraz a obnovovací frekvence displeje je až 144 Hz, což nabízí plynulý herní zážitek. Certifikát TÜV Rheinland Low Blue Light pak zajišťuje hodiny sledování se sníženou únavou očí.

Xiaomi Pad 6 podporuje Dolby Atmos® a Hi-Res Audio a je vybaven čtveřicí reproduktorů, které pokrývají široký rozsah zvuku, od silných basů až po vysoké výšky, a poskytují tak skvělý zvukový zážitek při poslechu rockových koncertů nebo oper.

Stylový společník, který zvládne všechny úkoly

 Ať už ráno dojíždíte do práce, přejíždíte město na schůzku, jedete na služební cestu nebo nasedáte do letadla na exotickou dovolenou, tablet Pad 6 je ideálním společníkem, kterého můžete mít každý den v tašce, připravený kdykoli a kdekoli budete potřebovat pracovat. Tenký, lehký a odolný Xiaomi Pad 6 má konstrukci z hliníkové slitiny s rámečkem o tloušťce 6,51 mm a váží pouhých 490 g, což je vhodné pro použití kdekoli na cestách. K atraktivnímu vzhledu tohoto tabletu přispívá i ikonická estetika designu vlajkové lodi řady Xiaomi 13, takže působí profesionálním i stylovým dojmem.

Xiaomi Pad 6 – Cena a dostupnost

Xiaomi Pad 6 je dostupný ve třech barvách: Gravity Gray, Gold, Mist Blue. Varianta 6GB+128GB je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 8 999 Kč a varianta 8GB+256GB za 9 999 Kč.

K tabletu je samostatně v prodeji i příslušenství, a to chytré pero Xiaomi Smart Pen za 1 999 Kč a klávesnice Xiaomi Pad 6 Keyboard rovněž za 1 999 Kč.

Do 6. srpna, nebo do vyprodání zásob, může každý zákazník získat k tabletu dva dárky zdarma. Pokud nakoupí u jednoho z oficiálních distributorů a zaregistruje se na www.xiaomipromo.cz, získá zdarma ochranný obal s integrovanou klávesnicí. Stačí postupovat podle návodu na uvedných stránkách. Chytré pero Smart Pen obdrží zákazník v případě, že na e-shopu kde Xiaomi Pad 6 zakoupil (případně na Heureka.cz), napíše na tablet recenzi. I v tomto případě je nutná nejprve registrace na www.xiaomipromo.cz.