Letní teploty nám nebezpečně začínají stoupat, ale má to samozřejmě i svá pozitiva a negativa. Konkrétně v bouřkách se nám toho může hodně tzv. “zprasit” a občas je třeba použít silnější metody čištění. K tomu slouží tlakové čističe a úplně nejideálnější jsou přenosné tlakové čističe. A zrovna jeden takový dnes tady máme ve Flash Sale. Jedná se konkrétně o 300W vysokotlaký čistič, který je aktuálně v akci na e-shopu Cafago.

300W vysokotlaký čistič od Cafago – ideální pro mytí aut, zahrad a každodenní úklid

Tlakový čistič dostal do vínku speciální voděodolný materiál. Takže je bezpečnější pro použití. Má také 2 způsoby přívodu vody a automatické plnění / kohoutek, takže je snadné získat vodu. Tlakový čistič má také otočnou multifunkční trysku 5 v 1, která umožňuje přepínat mezi pěti režimy vstřikování.

Vysokotlaký čistič má k dispozici řadu vysoce kvalitního prodlužovacího příslušenství. Takže je čištění pohodlnější než kdykoli předtím. Tlakový čistič je ideální pro mytí aut, zahrad, zavlažování v zemědělství a každodenní úklid.

Parádní pomocník ve Flash Sale

Kdo by za tu cenu nechtěl čistit. Na e-shopu Cafago nám totiž k 300W High Power Washer Machine servírují ještě extra slevovou akci Flash Sale. Díky ní se dostaneme až na cenu 34,4 euro. Navíc z evropského skladu obchodu, konkrétně z německého, takže bez dalších doplatků a cel. Za podobně výkonný tlakový čistič velmi slušná cena, co myslíte? A nesmíme zapomenout na dopravu zdarma!