Dnes se mrkneme na 3D tiskárnu značky Easythreed. Upřímně řečeno, jedná se o velmi zajímavou volbu, pokud se chystáte začít s 3D tiskem. Konkrétně se podíváme na ikonický model Easythreed K7, která zaujme i svým designem. Pojďme tedy na podrobnosti.

Bezpečné uchycení, ale také uklizení

Aby bylo využívání této 3D tiskárny co možná nejbezpečnější a zvládli jej tedy bez obav jak začátečníci, tak i děti, je tento model vybaven speciálními elastickými přísavkami, které se přichytí k podložce a tiskárně zajistí, že z ní nespadne. Jakmile má pak uživatel hotovo, přísavky jednoduše odepne a tiskárnu může po jejím vychladnutí sklidit.

Tichost na prvním místě

Jedním z hlavních neduhů velkých 3D tiskáren je to, že jsou poměrně dost hlučné a tedy člověka při tisku ruší. To ale případ této minitiskárny rozhodně není. Její tvůrci totiž vyvinuli velmi tichy řadič TMC2209, díky kterému je tisk jednak plynulý a rychlý, ale taktéž velmi tichý a uživatele tedy neruší ani v případě, že zrovna pracuje či relaxuje blízko tiskárny. Bez jakékoliv nadsázky se tedy dá říci, že je tato minitiskárna v tomto směru unikátem.

3D tiskárna Easythreed K7

S 3D tiskárnou Easythreed získáte technologii tisku FDM a její tisková plocha má velikost 100x100x100 mm. Pro správnou práci má trysku, která je dlouhá 0,4 mm a tloušťka vrstvy je 0,1-,4 mm. tiskové vlákno PLA tiskárny Easythreed vám umožní správný 3D tisk.

3D tiskárna Easythreed K7

Nejdůležitější je, že přesnost tisku K7 je 0,1-0,2 mm, což je skvělé a průměr filamentu je 1,75 mm. S 3D tiskárnou Easythreed můžete používat software Easy ware K7, CURA, Simplify 3D slicer a další. Teplota extrudéru tiskárny K7 je 180-230 stupňů Celsia. To jsou některé ze zajímavých specifikací tiskárny Easythreed.

3D tiskárna v akci na Gearberry

Tiskárna Easythreed K7 má rychlost tisku 10-40 mm/s, což je více než dostatečné. Jako vstup nebo výstup můžete použít různé formáty souborů, například gcode, objective atd. Tiskárna Easythreed spotřebovává pouze 30 W energie a její rozměry jsou 175*235*270 mm.

No a nyní k té ceně. Easythreed je v eshopu Gearberry dostupná se slevovým kupónem v podobě GB20OFF. Díky němu spadne finální cena na pouhých 69 dolarů, což je více než skvělé. Navíc eshop Gearberry nabízí bonusy jako je doprava zdarma a doprava z evropského skladu (žádné celní poplatky atp). Ale to není vše. Navíc zde máme 7 dní můžnost vrácení peněz a 30 dnů na výměnu zboží.