K novinkám od realme nyní máme jednu velmi zajímavou informaci. realme k  modelům 11 Pro 5G a 11 Pro+ 5G nabízí v Česku a na Slovensku jednu opravu prasklého displeje zdarma. Jde o opravu, která proběhne v 6ti následujících  měsících po zakoupení a aktivaci zařízení. Zařízení musí být zakoupeno nejpozději do 25.7.2023 a následně do 7 dnů aktivováno.

K modelům si připomeňme pár zajímavostí.

SÉRIE REALME 11 PRO – PRŮMYSLOVĚ PRVNÍ MOBILNÍ TELEFON SE 4X BEZZTRÁTOVÝM ZOOMEM

Díky technologii In-sensor Zoom dokáže realme 11 Pro+ 5G podporovat režim 2x/4x bezztrátového zoomu. Ten umožňuje snímači přepínat mezi různými obrazovými režimy a dosáhnout stejného počtu skutečných pixelů ve různých ohniskových segmentech. Tím se zajišťuje větší volnost a nezávislost při kompozici snímků bez ohledu na vzdálenost. Model realme 11 Pro+ 5G se tak stává průkopníkem v oblasti mobilních telefonů s 4x bezztrátovým zoomem. A rozlišení obrazu v tomto ohniskovém segmentu je o 242 % vyšší než u podobných produktů.

Oblast ohniskového segmentu 2x je známá jako “zlatý” segment pro portrétní snímky. A právě zde realme 11 Pro+ 5G využívá algoritmus pro portrétní fotografii s úrovní srovnatelnou se zrcadlovkami, aby vytvořil přirozené rozmazání pozadí a efekty záblesků, které zvýrazní portréty. S využitím integrovaného modelu detekce objektů, modelu automatického ořezávání a rozsáhlého tréninku anotací profesionálních fotografů nabízí realme první technologii automatického zoomu ve světě.

SKVĚLÝ ZAKŘIVENÝ DISPLEJ VE SVÉ KATEGORII, S FREKVENČNÍM ZOBRAZENÍM 120 HZ A S MOŽNOSTÍ VÝMĚNY ZDARMA

Série realme 11 Pro je vybavena nejlepším zakřiveným edisplejem ve své kategorii a s frekvenčním zobrazením 120 Hz. Displej využívá TECHNOLOGII COP ULTRA A DOSAHUJE ultra vysokého podílu obrazovky v poměru k tělu 93,65 %. S precizním zakřivením úhlu 61° a obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje živé a plynulé zobrazení.

Série realme 11 Pro

S rozsáhlou paletou 1 miliardy barev, svítivostí až 950 nitů, 100% barevným gamutem P3, podporou HDR 10+ a kontrastním poměrem 5 000 000:1 přináší vynikající vizuální zážitek. Displej rovněž zahrnuje ochranu očí s nejvyšším standardem v segmentu, ultra-vysokofrekvenčním PWM stmíváním 2160 Hz a hardwarovou ochranou proti modrému světlu. Série 11 Pro získala dvě certifikace ochrany očí od TÜV Rheinland, který nabízí kombinaci bez stroboskopického sledování při slabém osvětlení a ochranu před modrým světlem, čímž pomáhá snižovat únavu očí při dlouhém používání telefonu, například při sledování pořadů a filmů.

SÉRIE REALME 11 PRO+ 5G A REALME 11 PRO – CENY

  • 11 Pro 5G: 9 599 Kč / 399 EUR
  • 11 Pro+ 5G: 12 499 Kč / 519 EUR