Před necelým týdnem představila společnost Realme nové telefony z řady Narzo 60. Představovačka proběhla v Indii a společně s telefony debutovala také sluchátka Realme Buds Wireless 3. Sluchátka se od dnešního dne začínají prodávat například na indickém Amazonu a v tomto prvním kole prodejů mají speciální zaváděcí cenu. Proto se podíváme na jejich specifikace.

Specifikace sluchátek Realme Buds Wireless 3

Sluchátka Realme Buds Wireless 3 mají design nákrčníku a proto se dobře hodí pro poslech hudby při sportovních aktivitách. Navíc jsou i velmi lehká se svou hmotností 30,1 gramu a ani jejich specifikace nejsou špatné. Mají 13,6 mm dynamické měniče s algoritmem Dynamic Bass Boost (DBB). Podporují také 360° prostorový zvukový efekt. Díky magnetu se sluchátka automaticky zapínají a vypínají.

Realme Buds Wireless 3 také podporují Bluetooth 5.3 s nízkou latencí 45 ms, takže si na své přijdou i hráči mobilních her. Nechybí ani kodeky AAC a SBC a aktivní potlačení hluku (ANC) až o 30 dB. Pro rychlejší párování je připravený Google Fast Pair, což zjednoduší proces nastavení. Sluchátka lze navíc spárovat se dvěma zařízeními najednou.

Ani výdrž sluchátek není špatná. Výrobce uvádí, že výdrž na jedno nabití při vypnutém ANC je až 40 hodin přehrávání hudby. Při zapnutém ANC se výdrž sníží na 26 hodin. Nabití sluchátek z nuly na 100 % pak podle výrobce trvá zhruba 50 minut. A nesmíme zapomenout, že sluchátka jsou odolná podle certifikace IP55. Nová sluchátka Realme jdou na trh v barvách Vitality White, Bass Yellow a Pure Black. Prodeje začaly dnes se zaváděcí cenou 1699 indických rupií, což je zhruba 21 dolarů. Běžná cena sluchátek pak je 2999 indických rupií, tedy přibližně 36 dolarů.