Společnost Sony představila přenosný kinosystém Sony HT-AX7. Ten nabízí nový způsob, jak si vychutnat zábavu s prostorovým zvukem, který zaplní celou místnost, kdekoli ve vaší domácnosti. Stačí jednoduše rozmístit tři reproduktory kolem sebe a můžete si vychutnat podmanivý zvukový zážitek. A to nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici, na balkoně nebo v jakémkoli jiném prostoru, který si sami vyberete.

Přenosný kinosystém Sony HT-AX7 – Kinematografický zvuk kdekoli

přenosný kinosystém Sony

Ponořte se do prostorového zvuku díky technologii 360 Spatial Sound Mapping od společnosti Sony. Technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří několik virtuálních reproduktorů vpředu, vzadu a nad hlavou. Pocit prostorového zvuku podobný tomu v kině zažijete pouhým rozmístěním těchto tří reproduktorů kolem sebe. Aniž byste museli provádět speciální instalace, jako je zabudování reproduktorů do stropu.

Model HT-AX7 je také vybaven algoritmem pro zvýšení kvality zvuku od společnosti Sony. Ten dokáže přeměnit stereofonní zvuk na trojrozměrný prostorový zvuk. Technologie pro zvýšení kvality zvuku (upmixer) analyzuje zvuk v reálném čase, odděluje jednotlivé složky zvuku a přerozděluje je tak, aby vytvářely pohlcující zážitek z poslechu. Chcete-li zažít efekt podobný prostorovému zvuku, aktivujte efekt zvukového pole. A i když jde o dvoukanálový obsah, například obsah ze streamovacích služeb.

Bohatý zvuk naplňující místnost pro každý den

přenosný kinosystém Sony

Umístěním tří reproduktorů do rohů místnosti dokáže systém HT-AX7 vytvořit zvuk, který zaplní celou místnost a zpříjemní vaše každodenní činnosti, od domácích prací až po večírky, a ještě více zvýrazní vaši oblíbenou hudbu a obsah. Snadno se nastavuje, aniž by vyžadoval speciální konfiguraci, stačí jen umístit reproduktory a přepnout efekt zvukového pole, abyste si mohli vychutnat ničím nerušený zážitek. Díky kompletně bezdrátovému připojení jej můžete nastavit, aniž byste se museli starat o složité rozmístění.

Snadno přenosný

Díky až 30hodinové výdrži baterie a bezdrátovému připojení prostřednictvím technologie Bluetooth® můžete přehrávač HT-AX7 snadno přenést do jakékoli místnosti ve vaší domácnosti a připojit jej ke svým oblíbeným zařízením. Na rozdíl od tradičních systémů domácího kina, které vyžadují, abyste seděli před televizorem, vám přenosná konstrukce přehrávače HT-AX7 umožní vychutnat si obsah zcela novým způsobem; na jakémkoli zařízení s technologií Bluetooth.

Navíc nemusíte používat žádné kabely, které by narušovaly uspořádání místnosti. Elegantní a všestranný design modelu HT-AX7 se snadno sladí s jakýmkoli interiérem, takže působí stylově a celistvě. Odnímatelné zadní reproduktory s lehkou konstrukcí a možností přenášení jednou rukou můžete pohodlně umístit, kamkoli se vám zlíbí.

Žádný rozruch, jen zábava

Model HT-AX7 lze také snadno nastavit pomocí aplikace Sony | Hone Entertainment Connect. Jakmile si aplikaci stáhnete, provede vás úvodním nastavením a řešením případných problémů. A umožní vám kompletní ovládání hlasitosti, zvukového pole a dalších funkcí, a to vše z vašeho chytrého telefonu.

Díky technologii Bluetooth® je připojení modelu HT-AX7 k vašemu zařízení bezproblémové a bezdrátové zadní reproduktory se automaticky spárují s hlavní jednotkou, a vy tak můžete reproduktory rozmístit po místnosti, stisknout tlačítko play a ponořit se do děje.

S ohledem na životní prostředí

Nabídka audio produktů Sony pro domácnost je koncipována nejen pro vynikající zvukový zážitek, ale také s ohledem na životní prostředí. Společnost Sony se zavázala, že bude při výrobě svých produktů a obalů používat méně plastů. Tělo reproduktoru využívá textilní materiál vyrobený ze 100 % recyklovaných PET lahví a využívá recyklované plasty . Jednotlivé obaly obsahují patentovaný originální směsný materiál společnosti Sony, který se získává z bambusu, cukrové třtiny a recyklovaného papíru shromážděného z trhu. Tento originální směsný materiál nám umožnil eliminovat používání plastů při výrobě obalů.
To vše přispívá ke snížení ekologického dopadu při zachování vynikajícího akustického výkonu a stylového designu. Chcete-li se dozvědět více, mrkněte na: https://www.sony.net/electronics/eco-hav

Přenosný kinosystém Sony HT-AX7 – Cena a dostupnost

Model HT-AX7 bude v prodeji od srpna 2023 s přibližnou cenou 13990CZK.