Značka Nubia nedávno potvrdila, že 5. července/júla představí nový herní telefon Red Magic 8S Pro. Ve chvíli, kdy se na síti objevily oficiální rendery tohoto vlajkového telefonu začali tipaři naznačovat, že společně s ním dojde také na uvedení nového herního tabletu, případně i dalších produktů. Dnes to máme černé na bílém. Na čínském Weibo totiž už visí také upoutávky na Red Magic tablet a sluchátka Dao TWS. Oba produkty výrobce představí společně s novým herním telefonem.

Red Magic tablet je prvním herním tabletem značky Nubia

Vzhledem k tomu, že na trhu je sice dost herních telefonů, ale velmi málo herních tabletů, je chystaný Red Magic tablet příjemným osvěžením. Může tedy být konkurentem například hernímu tabletu iQOO Pad, který debutoval zhruba před dvěma měsíci. Tablet značky Nubia na to podle prvních informací má celkem slušný potenciál.

Na první upoutávce, která potvrdila, že Red Magic tablet půjde už brzy na trh vidíme jen jednoduchý náznak toho, jak vypadá jeho displej. Obrazovka je poměrně velká a kolem ní jsou úzké souměrné rámečky. Další upoutávka už ukazuje, že chystaný tablet má velkou baterii s kapacitou 10000 mAh. Navíc podporuje i rychlé nabíjení s výkonem 80 W. O herním tabletu Red Magic zatím víme, že má 12,1 palcový s vysokým rozlišením a pohání jej buď vlajkový Snapdragon 8 Gen2 nebo čipset Dimensity 9200+. Na potvrzení další parametrů si ještě dva dny počkáme.

O sluchátkách Dao TWS toho víme ještě méně než o tabletu. Z upoutávky, která také visí na Weibo vidíme, že mají průhledný dobíjecí box s modrým LED světlem. Výrobce o nich tvrdí, že se jedná o vlajkovou loď mezi nositelnostmi se skvělým zvukem a s “extrémní estetikou a výkonem”. Vzhledem k tomu, že Dao TWS jsou herní sluchátka očekáváme, že nabídnou nízkou latenci a vylepšený herní režim. Počkejme ale i v tomto případě na představovačku, kde se dozvíme plné specifikace sluchátek.