Společnost realme, rychle se rozvíjející značka smartphonů, oficiálně představila svou průlomovou sérii realme 11 Pro v České republice. Tato nová série zahrnuje realme 11 Pro+ 5G a realme 11 Pro 5G. Je ji možné zakoupit v předprodeji již od 26.6.2023. Model realme 11 Pro+ 5G je vybaven fotoaparátem 200MP OIS SuperZoom. Ten umožňuje 4× bezztrátový zoom a poskytuje plnohodnotný zážitek z prvotřídního fotografování. Díky prvnímu v odvětví 120Hz zakřivenému displeji nabízí realme 11 Pro série skutečné zobrazení na celou obrazovku. A také vynikající úchop a ovládání. Od realme 11 Pro série bude realme přinášet design Master do každého produktu v číselné řadě.

Číselná serie realme dosáhla více než 50 milionů dodání po celém světě a 3 miliony dodání v Evropě. Čímž významně přispěla k cíli realme dosáhnout prodeje 100 milionů kusů v rekordním čase. S mobilní fotografií jako novou průkopnickou funkcí realme 11 Pro+ 5G představuje fotoaparát 200MP OIS SuperZoom. Ten dosahuje prémiových standardů v oblastech jako senzor, zoom a vysoký počet pixelů. Tím skutečně posiluje vývoj mobilních fotografických technologií. A poskytuje uživatelům nové možnosti prozkoumávání hranic mobilní fotografie, zejména mladým lidem.

Profesionální fotoaparát: První na světě vylepšený 200MP HP3 SuperZoom snímač

Série realme 11 Pro

Fotoaparát s rozlišením 200MP na modelu realme 11 Pro+ 5G je založen na vylepšeném systému Samsung ISOCELL HP3 SuperZoom. Velikost snímače je až 1/1,4 palce, s velikostí pixelu 2,24 μm a clonou f/1,69. Všechny tyto konfigurace se pohybují na úrovni vlajkových modelů v téže cenové kategorii. Čímž představují obrovský skok ve srovnání s konkurencí, jež stále využívá snímač IMX766.

Díky technologii Tetra2pixel realme plně využívá potenciál 200MP snímače. Inteligentní kombinací velikostí pixelů v závislosti na světelných podmínkách realme 11 Pro+ 5G poskytuje velikost pixelu 0,56 μm pro 200MP/1,12 μm pro 50MP/2,24 μm pro 12,5MP od dostatečného osvětlení až po tmavé prostředí. Tím zaručuje jasné fotografie ve všech světelných podmínkách.

Navíc série realme 11 Pro 5G také podporuje hardwarovou stabilizaci obrazu Super OIS. Ta zvyšuje rychlost resetování objektivu o 40 %, což umožňuje získat ostré snímky i při pohybu. Díky speciální technologii proti zamlžení se výrazně zvýší kapacita zpracování dat za sekundu jak při fotografování, tak při natáčení videí. Schopnost kompenzace zamlžení se tak zvýší o 180 % a produkční rychlost o 100 %.

Série realme 11 Pro – Průmyslově první mobilní telefon se 4x bezztrátovým zoomem

Díky technologii In-sensor Zoom dokáže realme 11 Pro+ 5G podporovat režim 2x/4x bezztrátového zoomu. Ten umožňuje snímači přepínat mezi různými obrazovými režimy a dosáhnout stejného počtu skutečných pixelů ve různých ohniskových segmentech. Tím se zajišťuje větší volnost a nezávislost při kompozici snímků bez ohledu na vzdálenost. Model realme 11 Pro+ 5G se tak stává průkopníkem v oblasti mobilních telefonů s 4x bezztrátovým zoomem, a rozlišení obrazu v tomto ohniskovém segmentu je o 242 % vyšší než u podobných produktů.

Oblast ohniskového segmentu 2x je známá jako “zlatý” segment pro portrétní snímky. A právě zde realme 11 Pro+ 5G využívá algoritmus pro portrétní fotografii s úrovní srovnatelnou se zrcadlovkami, aby vytvořil přirozené rozmazání pozadí a efekty záblesků, které zvýrazní portréty. S využitím integrovaného modelu detekce objektů, modelu automatického ořezávání a rozsáhlého tréninku anotací profesionálních fotografů nabízí realme první technologii automatického zoomu ve světě.

Dokonalá volba pro noční fotografování i za nízkého osvětlení

Díky vlajkovému senzoru o velikosti 1/1,4″, širokootevřené cloně F/1,69 a 16v1 technologii 2,24μm pixelů realme 11 Pro+ 5G umožní snadno zachytit nízké světlo a obnovit jasné detaily i za tmy. Spolu s ultra-citlivým nočním algoritmem ProLight, který potlačuje přesvětlené části a zachovává detaily, tato funkce vytváří Super NightScape na realme 11 Pro+ 5G.

Zvýrazněné filtry od Lonely Planet vám pomohou stát se profesionálním pouličním fotografem

Nová generace režimu pouliční fotografie nabízí vodotisk a efekty filtrů ve spolupráci s Lonely Planet, díky čemuž jsou pouliční fotografie klasické a příběhově hodnotné.

Skvělý zakřivený displej ve své kategorii, s frekvenčním zobrazením 120 Hz a s možností výměny zdarma

Série realme 11 Pro je vybavena nejlepším zakřiveným edisplejem ve své kategorii a s frekvenčním zobrazením 120 Hz. Displej využívá TECHNOLOGII COP ULTRA A DOSAHUJE ultra vysokého podílu obrazovky v poměru k tělu 93,65 %. S precizním zakřivením úhlu 61° a obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje živé a plynulé zobrazení.

S rozsáhlou paletou 1 miliardy barev, svítivostí až 950 nitů, 100% barevným gamutem P3, podporou HDR 10+ a kontrastním poměrem 5 000 000:1 přináší vynikající vizuální zážitek. Displej rovněž zahrnuje ochranu očí s nejvyšším standardem v segmentu, ultra-vysokofrekvenčním PWM stmíváním 2160 Hz a hardwarovou ochranou proti modrému světlu. Série 11 Pro získala dvě certifikace ochrany očí od TÜV Rheinland, který nabízí kombinaci bez stroboskopického sledování při slabém osvětlení a ochranu před modrým světlem, čímž pomáhá snižovat únavu očí při dlouhém používání telefonu, například při sledování pořadů a filmů.

Série realme 11 Pro

Pro ty, kteří se obávají nesprávných dotyků a křehkosti zakřiveného displeje, série realme 11 Pro podporuje dotykové vzorkování s okamžitou odezvou 1260 Hz a je vybavena optimalizačním algoritmem X-touch 2.0, který výrazně snižuje nesprávné dotyky při běžném používání. Tento design je také extrémně odolný díky dvojitě zpevněnému sklu, které zajišťuje trvanlivý design nejen na zadní, ale i na přední straně. Společnost realme také nabízí možnost výměny obrazovky zdarma, pro produkty zakoupené v období 26. června 2023 do 25. července 2023. Filma realme si vyhrazuje právo změny podminek promoakce v průběhu jejího trvání. Promoakce je platná pouze pro oprávněné realme 11 Pro serie 5G zakoupené prostřednictvím autorizovaných prodejců.

Série realme 11 Pro – Design od realme Design Studio a Mattea Menotta

Série realme 11 Pro přináší mistrovský design vytvořený ve spolupráci s realme Design Studio a Matteem Menottem, bývalým designérem pro tisk a textil pro značku Gucci. Tato série je k dispozici ve dvou barvách, Sunrise Beige a Astral Black. Barva Sunrise Beige vychází z dokonalého okamžiku východu slunce na ulicích Milána a zachycuje kombinaci klasické architektury, moderních prvků, přírodní krajiny a brilantního mixu textur, včetně prvotřídní „Lychee“ veganské kůže a ručně vyrobeného 3D prošívání, vytvářející elegantní design. Astral Black je zpracován s pokročilým procesem vrstvení, který poskytuje ultra hladký lesk s odlišným efektem než, na který jsou zákazníci zvyklí. Černá barva je velmi sytá s jemným krystalickým odleskem na povrchu. A stejně jako Sunrise Beige, i tato barva je odolná a dlouhotrvající.

Série realme 11 Pro

Série realme 11 Pro+ 5G a realme 11 Pro – Ceny

  • 11 Pro 5G: 9 599 Kč / 399 EUR
  • 11 Pro+ 5G: 12 499 Kč / 519 EUR