Společnost Realme začala jako velká dravá ryba v rybníku mobilních technologií a i po několika letech na trhu se jí stále daří. Své portfolio neustále rozšiřuje a nového rozšíření se dočkáme už za pár dnů. Asi není potřeba připomínat jejich produktovou sérii Narzo, ve které už uvedli celkem slušnou řádku telefonů. A další z modelů se už připravují na svou premiéru. Konkrétně jde o dva telefony ze série Narzo 60.

Vzhledem k tomu, že Realme telefony Narzo 60 a Narzo 60 Pro představí primárně na indickém trhu, najdeme už upoutávky jak na indickém Amazonu, tak i na oficiálním twitterovém účtu Realme Narzo India. Doplníme i to, že představovačka proběhne 6. července/júla ve 12 hodin tamního času.

Co zatím Relame prozradilo o modelech Narzo 60?

První upoutávky odkazují na zajímavý design chystaných telefonů, který ale už dobře známe. Ano, modely Narzo 60 jako by z oka vypadly telefonům řady Realme 11, které výrobce představil před měsícem na čínském trhu. Chybí jim jen efektní “prošívání” uprostřed zadního panelu. Ovšem výrobce klade na design velký důraz a honosně jej nazval “Martian Horizon”. Je ale pravda, že sytě oranžový zadní panel pokrytý umělou kůží působí atraktivně.

Co se specifikací týče je Realme zatím skoupé na slovo. Potvrdili pouze minimum parametrů a mezi nimi i trojitý hlavní fotoaparát s primárním 100 MPix senzorem. Dále je to displej, který je zakřivený pod úhlem 61° a ve středu horní části má “díru” pro přední kameru. Telefony samozřejmě podporují 5G sítě a mezi upoutávkami najdeme i avízo na kapacitu interního úložiště, která prý dosáhne až na 1 TB. Díky testům Geekbench víme, že telefony řady Narzo 60 pohání procesor Dimensity 6020 s 8 GB operační paměti. Každopádně další specifikace chystaných telefonů zůstávají v utajení, ale počítáme s tím, že Realme ještě před představovačkou zveřejní alespoň některé z nich.