Bezdrátová sluchátka nám v poslední době padají v ceně opravdu nehorázně a pořídit si nějaký slušně vybavený kousek velké značky není žádným problémem. A většina velkých značek má jako „bokovku“ výrobu vlastních TWS sluchátek. Takže se dostane skoro na všechny fanoušky. Dnes tak určitě potěšíme fanoušky čínského Lenova, protože ano, i tento technologický obr už nějaký ten pátek produkuje vlastní audio produkty. A proč kupovat jen jedny sluchátka, když můžete pořídit dohromady sluchátka Lenovo LivePods LP40 a Lenovo TS32 Speaker v akci na e-shopu Cafago. Klidně se tak potěšíte hned dvojitým dárkem.

HLAVNÍ SPECIFIKACE SLUCHÁTEK LENOVO LIVEPODS LP40

Lenovo LivePods LP40 jsou semi-in-ear sluchátka s poměrně krátkou „stopkou“ a tvůrci se jako obvykle zaklínají perfektní ergonomií a pohodlností nošení. Zákazník dostane i velmi slibnou kvalitu zvuku, protože 13 mm drivery nejsou žádná ořezávátka. Samozřejmostí je TWS technologie a moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0, ale Lenovo slibuje i velmi nízkou latenci na herní vyžití. Potěší i voděodolnost sluchátek a také slušná výdrž na baterii, podpořená i nabíjecím 300 mAh boxem s USB-C portem. Box je navíc poměrně titěrný a má váhu jen pouhých 25 g.

V akci na Cafago najdete opravdu rovnou kombo LENOVO LIVEPODS LP40 a Lenovo TS32 Speaker. Sluchátka jsou skladem v čínském skladu, ale doručení by mělo být bez problému. Cena za dvojici LivePods LP40 a repráku TS32 Speaker je jen 24,17 euro, což je velmi zajímavá cena. Takže se na akci mrkněte a berte dokud jsou.