Společnost Infinix uvedla na český a slovenský trh novou řadu NOTE 30. Jaké modely řada Infinix Note 30 nabízí? Zákazníci si mohou objednat modely NOTE 30 Pro, NOTE 30 VIP a NOTE 30 5G. Největším lákadlem pro ně bude vylepšená technologie All-Round FastCharge. Ta může dosáhnout až 68 W klasicky kabelem a 15 W bezdrátově. Infinix je navíc prvním výrobcem, který nabídne uživatelům bezdrátové nabíjení se skvělým telefonem pod 6 000 Kč.

Řada NOTE 30 se navíc může pochlubit plynulým a citlivým displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Dále mimořádně jemným systémem trojitého fotoaparátu s objektivy s rozlišením až 108 Mpx. Kromě toho Infinix spolupracoval s JBL na dokonale vyladěném zvuku a vytvořil technologii Ultra Powerful Signal. Ta uživatelům nabízí neuvěřitelnou kvalitu duálního reproduktoru.

“Ve společnosti Infinix jsme řadu NOTE navrhli s cílem poskytnout uživatelům výkonný telefon, který je kdykoli a kdekoli udrží ve spojení se světem. Abychom toho dosáhli, vyvinuli jsme vůbec první řešení All-Round FastCharge. To poskytuje nejen rychlost, ale zajišťuje také bezpečnost, inteligenci a flexibilitu. Díky tomuto řešení jsou naši zákazníci připojení kdykoli, kdekoli, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Všechna zařízení mají prémiový displej. Dále mimořádně jemnou optiku fotoaparátů a zvukový systém vyladěný JBL. A nezapomeňme na bezdrátové nabíjení telefonu pod šest tisíc korun. Jsme přesvědčeni, že řada NOTE 30 je nejlepší volbou pro náročné uživatele, kteří hledají nejlepší poměr cena-výkon,” říká Lukáš Knotte, generální ředitel Infinixu pro Českou republiku a Slovensko.

Řada Infinix NOTE 30

Revoluce v rychlém nabíjení

Řada NOTE 30 společnosti Infinix je vybavena skvělými inovacemi v oblasti nabíjení. Model NOTE 30 Pro je vybaven 68W technologií All-Round FastCharge. Ta dokáže nabít jeho 5000mAh baterii z 1 % na 80 % za pouhých 30 minut. Podporuje také 15W bezdrátové rychlonabíjení FastCharge. Což je v tomto cenovém segmentu na našem trhu unikátní. Modely NOTE 30 a NOTE 30 5G podporují 45W funkci All-Round FastCharge, která rychle dobíjí zařízení na cestách. Všechny modely mají dlouhou výdrž až 1 000 plných nabíjecích cyklů. Přičemž si zachovávají 80 % energie. Funkce reverzního nabíjení navíc umožňuje, aby zařízení v nouzových situacích fungovalo jako powerbanka pro jiná zařízení. Funkce Bypass Charge filtruje proud a dodává energii přímo do hlavní desky, která kontroluje teplotu telefonu. To vede k průměrnému poklesu teploty o 2 ℃ až 7 ℃.

Tyto inovace v řízení teploty udržují zařízení chladné a umožňují uživatelům nabíjet a hrát hry současně. Řada NOTE 30 obsahuje také inteligentní napájení E-IQ, které dále zlepšuje zážitek z nabíjení pomocí algoritmů umělé inteligence a bezpečnostních opatření. Ty chrání uživatele před přebíjením. V neposlední řadě je plně podporována technologie PD 3.0, která umožňuje, aby nabíječka vedle zařízení uživatele řady NOTE 30 rychle nabíjela i další chytrá zařízení.

Řada Infinix NOTE 30

Společník pro mobilní zábavu

Zařízení řady NOTE 30 jsou vybavena displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, který využívá technologie Infinix Smart Refresh a Magellan Engine. Tyto funkce umožňují zařízení upravovat obnovovací frekvenci podle potřeb uživatele. Poskytují tak plynulejší zážitek a spotřebují méně energie. Ať už hrajete hry nebo sledujete videa, displej řady NOTE 30 obohatí zážitek ze sledování. Všechny modely navíc obsahují režim ochrany očí proti modrému světlu, který certifikovala  TUV Rheinland. Desetibitový displej AMOLED má špičkový jas 900 nitů, kontrastní poměr 5 000 000:1, 1920Hz PWM stmívání a 360Hz vzorkovací frekvenci dotyku. To znamená, že uživatelé mohou očekávat dokonalé zobrazení za všech světelných podmínek.

Ať už je tma, nebo světlo, nerozhodí to ani trojité hlavní fotoaparáty. Kvalitní 108 Mpix (pouze NOTE 30 má 64 Mpix hlavní fotoaparát) čočky řady NOTE 30 totiž podporují pokročilé algoritmy umělé inteligence, které nabízejí i zajímavé funkce pro portrétní režimy pro 16 Mpix přední fotoaparát (NOTE 30 VIP nabízí 32 Mpix přední kameru).

Řada NOTE 30 – Ceny

Řada NOTE 30 od Infinixu přináší revoluční řešení pro nižší střední třídu. Model NOTE 30 Pro s cenovkou 5 999 Kč / 254 Eur pak jako první ve svém segmentu nabízí bezdrátové nabíjení, vysokou výdrž i kvalitní fotoaparát. Note 30 má cenovku 4 999 Kč, No 30 5G pak 5 999 Kč a Note 30 VIP 8 999 Kč.