Společnost Samsung své prémiové produkty uvádí na velkých akcí s názvem Samsung Galaxy Unpacked. Konají se zpravidla dvakrát za rok a první letošní akci už máme za sebou. Asi není potřeba připomínat, že proběhla zkraje roku a debutovala na ní řada vlajkových telefonů Galaxy S23. A všichni tak nějak tušíme, že další akce Unpacked proběhne už brzy.

Samsung Galaxy Unpacked proběhne na konci července

Hlavními hvězdami večírku Samsung Galaxy Unpacked budou nové skládací telefony Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5. Samozřejmě ale dojde na uvedení také dalších nových produktů, jako je třeba řada hodinek Galaxy Watch 6. Je tedy opravdu na co se těšit. Ovšem až do dnešního dne nebyl termín akce jistý. Tipaři sice tvrdili, že letos vše vypukne dřív, než bývá zvykem, ale konkrétní datum neznali.

Od první akce Unpacked v roce 2010, která proběhla v Las Vegas pořádá Samsung tyto prezentace ve velkých metropolích po celém světě, včetně Barcelony, Berlína, Londýna a New Yorku. Minulý týden prezident marketingového centra Samsung DX, pan Lee Young-hee, potvrdil, že se letos akce Samsung Galaxy Unpacked bude konat v Soulu v Jižní Koreji. Dodal, že Soul vybrali pro jeho důležitou roli při ovlivňování globálních trendů. Dynamická kultura města navíc odráží snahu společnosti o globální prosazení segmentu skládacích zařízení.

Přestože se prezident marketingového centra Samsung DX poutavě rozvyprávěl o krásách Soulu a snahách společnosti o větší prosazení skládacích zařízení na trhu, přesný termín ani on neuvedl. Pouze zmínil, že akce Galaxy Unpacked proběhne někdy mezi 24. červencem/júlem až 28. červencem. Je tedy pravděpodobné, že dřívější odhady tipařů, kteří avizovali akci na 26. červenec jsou správné. Navíc je pravděpodobné, že Samsung už brzy rozjede promo kampaň, ve které snad definitivně potvrdí přesný termín.