Značku LONGER asi nemusíme našim čtenářům, zejména příznivcům laserového gravírování, představovat. Společnost si za svou poměrně krátkou kariéru dokázala získat poměrně solidní renomé a vyšplhala se až na samý vrchol oboru. Jejich zajímavých modelů jsme na našich stránkách viděli již poměrně dost a dnes se k nám dostalo info o Fathers Day Sale značky Longer. To zahrnuje dvě skvělé gravírovačky. Konkrétně zde máme – gravírovačka Longer RAY5 20W a RAY5 10W. A aby toho nebylo málo, když se na jejich stránkách zaregistrujete dostanete další 20 dolarovou slevu.

GRAVÍROVAČKA LONGER RAY5 20W

LONGER RAY5 20W je velmi výkonný model, který dokáže dát opravdu zabrat. Pro začátek, 20W laserový modul s nejdelším ohniskem 40 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20mm masivní dřevo nebo 30mm akrylát. A díky ultrajemnému přítlačnému bodu 0.08×0.10mm bude vaše gravírování přesnější než kdykoli předtím s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 běžící na taktu 240MHz a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A díky velké gravírovací ploše 375 x 375 mm můžete naplno rozvinout svou kreativitu.

Gravírovačka Longer RAY5 20W

RAY5 20W – SEZNAM POKROČILÝCH SPECIFIKACÍ

Stroj je také mimořádně bezpečný s řadou bezpečnostních záruk. Jako je například detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. LONGER RAY5 20W je také první laserová gravírovačka s vestavěným dotykovým displejem a 3,5″ displej se bude hodit pro offline operace. Je však také kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

Ve Fathers Day Sale tato gravírovačka speciální slevu. Z původních 999,99 dolaru je zlevněná na 679,99 dolarů. Zařízení je navíc dodáváno z evropského skladu. No a pro nově registrované platí další 20 USD sleva, takže cena bude jen 659,99 dolarů.

GRAVÍROVAČKA RAY5 10W

Longer Ray5 10W je poměrně výkonný model, který dokáže opravdu zabrat. Pro začátek, 10W laserový modul s nejdelším ohniskem 50 mm s technologií duálního paprsku dokáže řezat věci jako 20 mm masivní dřevo nebo 30 mm akrylát. Díky ultra jemnému přítlačnému bodu 0,08 × 0,08 mm bude vaše gravírování přesnější než kdykoli předtím s menším množstvím vypálených stop. Nová čipová sada ESP32 a technologie gravírování proti chvění jsou dalšími skvělými výhodami, které také můžete mít. A díky velké gravírovací ploše 400 × 400 mm můžete naplno rozvinout svou kreativitu.

Stroj je mimořádně bezpečný s řadou bezpečnostních záruk. Jako je například detektor plamene a alarm, nehořlavý akrylátový kryt, ochrana proti posunu dlaždic a ochrana proti pohybu. Longer Ray5 10W je také první laserová gravírovačka s vestavěným dotykovým displejem a 3,5″ displej se bude hodit pro offline operace. Je však také kompatibilní se všemi vyspělými softwarovými platformami pro gravírování, jako je LaserGRBL nebo Lightburn.

Ve Fathers Day Sale má tato gravírovačka slevu. Z původních 5299,99 dolaru je zlevněná na 399,99 dolarů. Zařízení je navíc v evropském skladu. No a pro nově registrované platí další 20 USD sleva, takže cena bude jen 379,99 dolarů.