Telefon Nothing Phone (2) přijde oficiálně mezi nás již příští měsíc. Díky leaksterovi @OnLeaks a SmartPrix máme nyní přístup k prvním renderům telefonu Nothing Phone (2). Zařízení si zachovává charakteristický průhledný design zad a výrazné světelné proužky Glyph Light. Tentokrát však došlo k několika změnám.

NOTHING PHONE (2) MÁ NOVÝ DESIGN

Jak již společnost potvrdila, nejvýraznější změnou je velikost telefonu. Telefon Nothing Phone (2) bude mít 6,7palcový displej OLED, který je o něco větší než 6,55palcový displej původního telefonu Nothing Phone (1). Větší velikost displeje si vyžádala změnu ergonomie.

Nothing Phone (2)

Uniklé rendery telefonu N Phone (2) naznačují, že bude mít zaoblenější design než jeho předchůdce. Hliníkové boky jsou nyní zakřivené a skleněné panely na přední a zadní straně mají mírný oblouk. Tato změna designu dodává telefonu modernější a elegantnější vzhled.

Aktualizace přišla také na rozhraní Glyph. Světelné proužky jsou nyní rozdělené do samostatných segmentů. To má uživatelům poskytnout větší kontrolu nad tím, jak se systém rozsvítí. Podle očekávání si uživatelé mohou vybrat, zda budou světla blikat při oznámeních, či snad budou pulzovat do rytmu hudby. Samba rumba asi.

Smartphone je zatím ve fázi testování, takže před uvedením na trh může dojít k drobným změnám designu. Nicméně první rendery telefonu N Phone (2), které byly dosud zveřejněny, nám dávají dobrou představu o tom, co můžeme očekávat.

Nothing Phone (2)

Zásadní změna designu se nyní nečeká. A proč? No protože se blížíme k uvedení na trh. To znamená, že Nothing Phone (2) zůstane u duálního fotoaparátu. Blesk má však nyní dvě LED diody namísto jedné u původního modelu (1). To je však jediný přírůstek pro sekci fotoaparátu.

OČEKÁVANÁ CENA

Telefon bude pohánět čip Snapdragon 8+ Gen 1. Údajně se však bude držet spíše střední třídy. Tedy nečekáme útok na vlajkové lodě. Původní Phone (1) byl také telefon střední třídy, ale jeho cena začínala na 470 €. Není jasné, zda přijde Phone (2) se stejnou cenou, či snad půjde poněkud výš. Každopádně už víme, že se telefon bude vyrábět v Indii.