Být hobbyistickým kutilem s kreativním myšlením je něco nejen obdivuhodného, ale občas i docela šikovného. S moderními nástroji a pomůckami totiž můžete vytvořit opravdu úžasné věci. A to mluvíme o téměř průmyslové úrovni kvality, protože cenová dostupnost opravdu výkonných strojů je proklatě nízká. Dnes si to můžeme opět dokázat, a to díky nové várce nabídek hobby nářadí z e-shopu Gearberry. Tentokrát jdou napříč svým portfoliem, aby byly nabídky opravdu rájem pro kutily.

Získejte kvalitní a cenově dostupné hobby nářadí u Gearberry

Nejprve bychom se asi měli trochu blíže podívat na samotný e-shop Gearberry. Pokud totiž někde nakupujete, pak se jistě chcete o prodejci dozvědět více. Kluci z GearBerry jsou určitě odborníci na kreativní tvorbu a jejich portfolio je zaměřeno především na 3D tiskárny a laserové gravírky. Možná i s nějakou tou občasnou elektrocentrálou.

A na skladě mají spoustu kvalitních produktů od velkých značek jako Anycubic, Ortur, Xtool a podobně. Jejich nabídka je zaměřena tak, aby byla s lepší cenou a lepším poprodejním servisem než u konkurence. Koneckonců se můžete podívat na jejich sociální média. A nyní můžete získat jednu z vyzdvihovaných laserových gravírek u GearBerry a dalších pomůcek ještě levněji díky slevovému kupónu GB20off v hodnotě 20 dolarů. Stačí, když u nich utratíte více než 50 dolarů. A co by se například vyplatilo koupit ?

3D TISKÁRNA KINGROON KSP3S PRO S1

A kde jinde začít než s 3D tiskárnou. Ta by stejně měla být opravdu první položkou na nákupním seznamu každého kutila. A Kingroon KSP3S Pro S1 je docela zajímavý model, který stojí za zvážení i za velmi lákavou cenu. Jedná se o poměrně kompaktní FDM 3D tiskárnu, ale přesto se solidním maximálním objemem tisku 200 x 200 x 200 mm. A díky vestavěnému spínanému zdroji je vše ještě pohodlnější, protože se můžete zbavit všech externích zdrojů napájení.

Kingroon KSP3S Pro S1 přináší na stůl konstrukci ve stylu konzole a lineární vodicí lišty pro všechny tři osy pro velkou stabilitu a přesnost. Titanový extrudér s přímým pohonem a převodovým poměrem 3:1 umožňuje použití široké škály materiálů, takže si jistě vyberete. A krokový ovladač TMC2225 je darem z nebes pro správně tichý provoz tiskárny. Je také velmi uživatelsky přívětivá. A to díky tomu, že je z 95 % předmontovaná, takže ji můžete nainstalovat za pouhých 15 minut. Pak se můžete pustit přímo do 3D tisku.

Aktuální promo nabídka z e-shopu Gearberry samozřejmě využívá výše zmíněný slevový kupón GB20off. A s jeho pomocí se můžeme dostat na konečnou cenu pouhých 209,99 USD. K tomu můžeme připočítat i snadné doručení ze skladů EU/USA a s tím spojenou dopravu bez daně pro oprávněné země.

Hobby nářadí u Gearberry – ORTUR LASER MASTER 3

Nyní se přesouváme do trochu jiné kategorie. Ortur Laser Master 3 je mimořádně výkonný laserový gravírovací stroj. Díky modernizovanému 10W laserovému modulu s integrovaným vzduchovým asistentem je schopen řezat 10mm borovicovou desku jedním průchodem. Nebo dokonce 30mm tlustý černý akryl v několika průchodech. Při samotném gravírování dokáže také pracovat super rychlostí 20 000 mm/min. A díky zcela novému designu krytu s ochranou očí můžete zahodit brýle, protože panoramatický filtrační štít odfiltruje 97 % UV záření.

Ortus Laser Master 3 je také uživatelsky velmi přívětivý stroj s různými možnostmi vstupů. Od TF karty, přes USB, Wi-Fi až po aplikaci Laser Explorer Professional. Je také kompatibilní s širokou škálou vyspělých možností gravírovacího softwaru, jako je LaserGRBL nebo Lightburn. Masivní maximální gravírovací plocha 400×400 mm a spousta podporovaných materiálů také pomáhají vytvořit důvody pro koupi tohoto stroje.

A u společnosti GearBerry můžete opět trochu ušetřit díky kupónu GB20ff, čímž se konečná cena sníží na pouhých 579,99 USD. Stejně jako předchozí sourozenec nabízí také dodání z místních skladů v USA/EU a dopravu bez daně pro způsobilé země v regionu. Už jste přesvědčeni?

CNC FRÉZKA TWOTREES TTC 450

Pro případ, že by 3D tiskárna nebo laserová gravírka byly na váš kutilský vkus příliš přízemní, pak můžeme rozhodně zvýšit sázku. Třeba s CNC frézovacím strojem Twotrees TTC 450. Což je velmi pokročilý CNC gravírovací stroj pro 2D/3D tvorbu. Od plastu, akrylu až po dřevo a mnoho dalšího, takže ten je opravdu pro ty pokročilejší z nás. Maximální pracovní plocha 460 x 460 x 80 mm je také docela přínosem pro tvorbu i větších kusů. Možnosti jsou téměř nekonečné.

A ani ta vás nezklame. Slevový kupón GB20off se samozřejmě opět objeví a sníží konečnou cenu na pouhých 429,99 dolarů. Všechny výhody s dodáním z místních skladů v USA/EU a dopravou bez daně zůstávají také stejné.