Venku se nám konečně pomalu a jistě otepluje a mráz či plískanice tak snad konečně ustoupí jaru. A s teplejším počasím samozřejmě dorazí i mnohem širší vyžití s venkovními aktivitami. Bude tak čas oprášit kola a koloběžky a pomalu začít plánovat trasy výjezdů. A samozřejmě stále větší počet cyklo-nadšenců se vybavuje elektrokoly, která jsou pro mnohé zajímavější a flexibilnější alternativou. Navíc jejich ceny už také konečně padají na akceptovatelná čísla a my pro vás dnes máme tip na našlapané elektrokolo FAFREES 26, které se nachází ve Flash Sale na eshopu Cafago.

Oproti mnoha jiným kolům z Číny máme co do činění s plnohodnotným 18palcovým hliníkovým rámem s 26palcovými plášti CST. O elektrický pohon je zodpovědný 250 wattový motor na zadním kole.

Maximální rychlost je 25 km/h. Pokud dáváte přednost šlapání, můžete se těšit na 7rychlostní řazení Shimano. V závislosti na jízdním režimu zajišťuje 36V 10AH baterie dojezd mezi 60 km (elektrika) a 90 km (podpora). Baterii lze vyjmout pro nabíjení a zajistit zámkem. Baterie se nabije za 4-6 hodin.

FAFREES 26 je určen i pro výlety do terénu. Kabeláž je vodotěsná, nechybí blatníky, které zabraňují pronikání vody a nečistot, a odpružená vidlice pro tlumení nárazů. Elektrokolo také neustále sleduje rychlost, dojezd a baterii. Chytré elektrokolo FAFREES 26 lze také propojit s chytrým telefonem pomocí aplikace, pomocí které lze zobrazit historii vašich posledních jízd.

Elektrokolo FAFREES 26

Elektrokolo FAFREES 26 Hailong One ve Flash Sale

Elektrokolo FAFREES 26 Hailong One aktuálně můžete získat za příjemnou cenu 699,99 euro. Doprava je z evropského skladu a zdarma, tedy žádné problémy s DPH nebo snad s celníky.