Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, představila svůj véčkový tlačítkový telefon Nokia 2660 Flip v nových letních barevných provedeních. Telefon je skvělou alternativou pro uživatelé, kteří si chtějí alespoň na chvíli odpočinout od moderních technologií. Nebo jen ocení sekundární telefon se skvělou výdrží a odolností.

Lars Silberbauer, Marketingový ředitel společnosti HMD Global, řekl: „Zájem o tlačítkové véčkové telefony roste a my věříme, že je způsoben potřebou si odpočinout od neustálého přívalu digitálních oznámení, příspěvků na sociálních sítí nebo přehlcením z chytrých funkcí. Lidé začínají chtít více jednoduchosti. Více času stráveného fyzickým kontaktem a mnohem více času na nerušenou konverzaci v reálném světě. Všichni jistě máme spousty situací, kdy nám krásný okamžik zkazilo nechtěné oznámení například ze sociální sítě. Z tohoto důvodu představujeme Nokii 2660 Flip v letních barvách, abychom lidem vrátili všechny krásné životní offline okamžiky.

Nokia 2660 Flip

Nokia 2660 Flip – Digitální detox v atraktivních barvách

S telefonem Nokia 2660 Flip lze snadno přejít z digitálního světa do toho reálného. A nově přichází v růžové a zelené barvě. Kategorie tlačítkových telefonů je u generace Z a mileniálů opět stále oblíbenější a dnešní novinka je dalším důvodem, proč si digitální detox vyzkoušet. Společnost HMD Global se navíc může pochlubit meziročně dvojnásobným prodejem kategorie véčkových tlačítkových telefonů. A v roce 2023 očekává další růst.

Prověřený vzhled s legendárním odkazem

Nokia 2660 Flip

Původní Nokia 2660 Flip byla uvedena na trh v roce 2007. Vůbec první véčkový telefon Nokia byl uveden na trh již v roce 1998. Po 25 letech si tak mohou všichni připomenout, proč se tyto telefony staly tak populárními.

Stylové véčko navržené na snadné používání

Samotná véčková konstrukce telefonu zaručuje komfortní vyřizování hovorů za každé situace. Tomu napomáhá i ergonomické umístění sluchátka a mikrofonu vyplývající z atraktivní konstrukce zařízení. Telefon vyniká také velkým 2,8″ displejem, kompatibilitou s naslouchátky, královskou výdrží na jedno nabití a velkými tlačítky, která si oblíbí zejména starší lidé. Nokia 2660 Flip nabídne také vyhrazené nouzové tlačítko, které umožňuje rychlý kontakt s nejbližšími. V případě, že dojde k neočekávané události, lze kontaktovat až pět kontaktů. Výbavu uzavírá legendární hra Had a podpora LTE.

Nové barvy Nokia 2660 Flip – Cena a dostupnost

Dostupnost nových barevných variant a doporučené ceny na našem trhu bude brzy upřesněna.