Společnost Huawei nedávno představila mnoho nových špičkových produktů. Mezi ně patří i novinka Huawei Watch Buds. Jde o zcela první chytré hodinky se zabudovaným magnetickým pouzdrem pro ukládání bezdrátových sluchátek. Tento inovativní design boří hranice mezi chytrými hodinkami a sluchátky. Kromě designu se mohou pochlubit také funkcemi na sport či monitoringem zdraví. Díky tomu mají uživatelé neustálý přehled o svém sportovním výkonu.

Huawei Watch Buds podporují 80 sportovních režimů včetně běhu, chůze, cyklistiky či skákání přes švihadlo. Svá sportovní data mohou uživatelé snadno analyzovat pomocí funkce TruSport, a k ještě lepším výkonům jim může pomoci hlasový průvodce, který funguje jako soukromý trenér. Dává uživatelům sportovní rady přímo během tréninku, informuje je o jejich dosavadním výkonu a povzbuzuje k dosažení cílů.

Huawei Watch Buds

Huawei Watch Buds: Celodenní monitoring zdraví

Chytré hodinky Huawei Watch Buds uživatelům nabízí sledování zdraví srdce, a to pomocí technologie TruSeen™ 5.0+. Vylepšená technologie spolu s osmi fotoelektrickými senzory zajišťují ještě preciznější měření srdečního tepu. Spolu s dlouhou výdrží baterie tak můžete činnost svého srdce sledovat 24/7 a předcházet kardiovaskulárním onemocněním.

Watch Buds také dokáží měřit hladinu kyslíku v krvi. Obecně platí, že čím vyšší tato hodnota je, tím lepší. Nízké hodnoty mohou vést k vyčerpání, ke ztrátě paměti a dalším symptomům majícím neblahý vliv na zdraví.

HUAWEI TruSleep™ 3.0

Dostatek kvalitního spánku je podstatný pro udržení optimálního zdraví. Už od prvního představení technologie TruSleep™ Huawei neustále pracuje na jejích dalších vylepšeních. Nová verze 3.0 je k dispozici právě u Huawei Watch Buds. Díky jejich citlivosti na srdeční frekvenci dokážou celkem přesně vystihnout okamžik, kdy uživatel usne, a přepnout do monitorování spánku. Tato technologie navíc automaticky rozpozná 6 typických problémů se spánkem, např. lehké spaní či brzké probouzení, a nabízí přes 200 personalizovaných návrhů a rad k vylepšení kvality spánku.

Huawei Watch Buds

Výdrž baterie chytrých hodinek a sluchátek

Chytré hodinky Huawei jsou velmi známé pro svou dlouhou výdrž baterie. Ani v tomto případě tomu není jinak. Navíc jedna baterie dodává energii hodinkám i sluchátkům najednou. Při plném nabití lze hodinky plnohodnotně používat 3 dny při běžném používání a týden v režimu úspory. Díky dlouhé výdrži baterie si uživatelé mohou užívat svá sportovní dobrodružství bez nutnosti nabíjet je tak často. Huawei Watch Buds navíc plně nabijete již za 100 minut.

Propojte si hodinky se svým smartphonem

Huawei Watch Buds lze jednoduše spárovat s každým smartphonem, ať už je to Android nebo iOS. Jakmile dojde ke spárování, všechny funkce jsou dostupné v aplikaci Huawei Zdraví. Aplikace dokáže zaznamenávat aktivitu ve více než 100 různých sportovních režimech. Kromě toho pomáhá s monitorováním zdraví, uživateli zaznamenává srdeční tep, okysličení krve, krevní tlak, kvalitu spánku a počet kroků. Data jsou navíc k dispozici v přehledných grafech a díky nim se můžete podívat na vývoj svého sportovního výkonu kdykoli.

Své úspěchy také můžete sdílet s rodinou a přáteli. Ať už pojedete na výlet na kole, nebo se vydáte běhat při západu slunce, to vše můžete svým blízkým nasdílet. Navíc při takovém výletu bude rozhodně co fotit. Aktuálně má nejlepší fotoaparát na trhu dle žebříčku DXOMARK Huawei P60 Pro. Díky automaticky nastavitelné fyzické cloně, Anti-Shake senzoru a dalším vychytávkám budete mít nádherné fotografie, které budou stát za sdílení. Jednoduše si k novému telefonu připojte Huawei Watch Buds a buďte připraveni na všechna letní dobrodružství.

Huawei Watch Buds: Cena a dostupnost

Tyto speciální hodinky se zabudovanými sluchátky koupíte u vybraných maloobchodních prodejců za 11 990 Kč.