Značka Vivo je připravená na další rozšíření své produktové řady V. Zhruba před dvěma měsíci v této sérii debutovaly telefony V27 a V27 Pro a v těsném závěsu za nimi i model V27e. Aby toho nebylo málo, chystá se i model Vivo V29 Pro. Alespoň to na svých filipínských stránkách Vivo potvrdilo s tím, že telefon dorazí už brzy. Trochu překvapí, že výrobce přeskočil model V28, ale ještě víc překvapí, že nový telefon avizují zhruba dva měsíce po vydání jeho předchůdců.

Co nabídne telefon Vivo V29 Pro?

Kromě upoutávky na brzký příchod telefonu Vivo V29 Pro na stránkách najdeme také velmi stručný souhrn hlavních specifikací chystaného stroje. Výrobce potvrdil, že telefon má 6,7 palcový OLED displej se zakřivenými hranami, rozlišením FullHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz. Obrazovka prý nabídne uživatelům skvělý vizuální zážitek.

Dále zjistíme, že model Vivo V29 Pro má trojitý hlavní fotoaparát, kde primární snímač má rozlišení 64 MPix. Pro tvůrce selfíček je připravená přední kamera s vysokým rozlišením 50 MPix. Také baterie svou kapacitou neurazí. Dostala totiž 5000 mAh, i když taková kapacita je dneska už v podstatě standard. Akumulátor podporuje rychlé nabíjení s výkonem 66 W.

Výrobce také uvádí, že nešetřil ani na pamětích telefonu Vivo V29 Pro. Operační paměť má 12 GB a interní paměť pak dostane 256 GB. Jaký procesor chystaný telefon pohání výrobce sice nezmiňuje, ale tipaři odhadují, že to může být některý z čipsetů ze série Dimensity 8000, který podporuje 5G sítě. Spekulují také o snímači otisků prstů pod displejem a podpoře optické stabilizace obrazu u primárního senzoru hlavního fotoaparátu. Podle jejich odhadů dojde na globální uvedení telefonu v průběhu příštího měsíce.