Vlajkový mobilní telefon HONOR Magic4 Pro má k dispozici nejnovější aktualizaci systému HONOR MagicOS 7.1. Další modely chytrých telefonů HONOR ji budou získávat postupně v průběhu 2. čtvrtletí 2023. Nejnovější verze systému HONOR MagicOS 7.1 podporuje bezproblémové propojení a spolupráci napříč systémy, zařízeními a ekosystémy a přináší nové funkce a vylepšení. Ty mění prostředí orientované na zařízení na prostředí orientované na uživatele.

 Aktualizace HONOR MagicOS 7.1 je nyní k dispozici pro model HONOR Magic4 Pro a postupně se rozšíří na celou řadu smartphonů HONOR. V průběhu 2. čtvrtletí 2023 aktualizaci získají modely HONOR 70, HONOR 50, HONOR 50 Lite, HONOR Magic4 Lite a HONOR Magic4 Lite 5G. Modely HONOR Magic5 Lite 5G, HONOR X7 a HONOR X8 se aktualizace dočkají ve 3. čtvrtletí 2023.

Nejnovější verze systému MagicOS 7.1 potvrzuje náš závazek vytvářet technologie zaměřené více na potřeby každého z nás. Systém HONOR MagicOS 7.1, který přichází s vylepšenými funkcemi pro konektivitu a spolupráci mezi zařízeními, se postará o ještě přívětivější a jednodušeji ovladatelné uživatelské prostředí,” uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd.

Magic0S 7.0

HONOR MagicOS 7.1 – nejnovější update

Nový update MagicOS 7.1 je založený na operačním systému Android 13. A nabízí širokou škálu chytrých funkcí. Funkce MagicRing usnadňuje sdílení služeb mezi zařízeními a eliminuje potřebu manuálního propojení, které je běžné v rámci tradičních řešení. Tato funkce poskytuje automatické propojení několika zařízení mezi sebou, s ovládáním napříč zařízeními. Jednoduše tak sdílíte soubory. Přijmete třeba příchozí hovor nebo se vám zobrazí notifikace.

Vylepšená funkce HONOR Notes nově podporuje rychlé vytváření záložek přejetím třemi prsty dolů. Zavádí také anotaci PDF a synchronizaci zvuku a textu pro zvýšení produktivity uživatelů, kteří jsou neustále v pohybu. HONOR Notes také podporuje synchronizaci dat a spolupráci mezi zařízeními, což poskytuje uživatelům větší pohodlí a zajišťuje jim neustálý přístup ke svým poznámkám, bez ohledu na to, které zařízení HONOR mají právě u sebe.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz