OPPO je už pátým rokem v řadě prémiovým partnerem grandslamového turnaje Roland Garros. Oblíbená tenisová událost se koná od 22. května do 11. června v Paříži. Také letos zachytí OPPO okamžiky na kurtu i mimo něj pomocí svých profesionálních zobrazovacích technologií. A přinese tak nový zážitek z prestižního turnaje tenisovým fanouškům po celém světě.

Spolupráce společnosti OPPO s Roland Garros, která je postavená na základech sdílených hodnot, oživila silné spojení mezi technologií a sportem. A díky tomu v posledních čtyřech letech rozšířila zážitky z tohoto sportu po celém světě. OPPO využívá špičkové profesionální zobrazovací technologie k zachycení sportovců, fanoušků i atmosféry na hřišti i mimo něj.

Roland Garros je nejprestižnější antukový turnaj na světě. Profesionalita společnosti OPPO a její schopnost vytvářet produkty s pokročilými technologiemi dokonale odpovídají profesionálním výkonům, které jsou den co den k vidění na kurtech. OPPO se těší, že společně s Roland Garros umožní fanouškům lépe sledovat, prožívat a sdílet vzácné okamžiky během celého turnaje. A že během Roland Garros 2023 přinese světu kouzlo hry.

OPPO a Roland Garros – RG x OPPO

Během turnaje bude OPPO opět hostit fotogalerii RG x OPPO, která představí zajímavé momenty zachycené nejnovějšími vlajkovými smartphony OPPO, a to včetně modelu OPPO Find N2 Flip. Prostřednictvím „snímku dne“ bude OPPO každý den turnaje přinášet fanouškům nejlepší snímek nebo galerii prostřednictvím digitálních platforem turnaje RolandGarros.

V duchu svého hesla „Inspiration Ahead“ bude OPPO úzce spolupracovat s turnajem RolandGarros, aby prostřednictvím svých špičkových zařízení a technologií přineslo do tenisu více vášně a inspirace a zároveň umožnilo fanouškům po celém světě si naplno užít letošní turnaj.