Používání počítače pro práci i zábavu je skvělé. Ale ať už provádíte základní úkony nebo řídíte firmu, budete potřebovat balík nástrojů pro produktivitu. Tak, abyste mohli psát, opravovat, provádět výpočty nebo vytvářet prezentace. No a k tomu je právě dnešní nabídka. V ní si můžete zakoupit sadu Microsoft Office Professional 2021 již za 13,05 €. V ní najdete všechny základní programy, jako je Word a Excel, a navíc Outlook, Access a další. To je úspora více než 90 % z oficiální ceny. Godeal24 zaručuje, že prodávaná licence MS Office je originální a bezpečná. Software je třeba stáhnout z oficiálních webových stránek, použít aktivační kód licence zakoupený u Godeal24 k aktivaci softwaru a používat jej. Godeal24 vás chrání před pirátským a zavirovaným softwarem. Godeal24 dále nabízí svým zákazníkům možnost zakoupit originální počítačový software, jako jsou všechny nejnovější operační systémy Windows. Můžete si koupit Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 a Windows Server. Dále MS Office ve všech verzích, software nezbytný pro počítačové nástroje atd.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA: OFFICE 2021 JEN ZA 13.05€

Windows 10 je prověřený, stabilní a funkční operační systém, který většina uživatelů stále preferuje. Nyní můžete koupit Windows 10 Pro jen za 7,25 € za počítač na Godeal24. A komu je Win 10 málo, může upgradovat na Windows 11, abyste si okamžitě vyzkoušeli funkce umělé inteligence, které přináší nová verze Bingu. A co je důležité, Windows 10 lze upgradovat na Windows 11 samozřejmě zdarma.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA: WINDOWS 10 A WINDOWS 11 ZA NEJLEPŠÍ CENU

KUP VÍC A UŠETŘI: WINDOWS + OFFICE

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Získej další

DALŠÍ PC NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENU

Další nástroje>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.