Chytré hodinky jsou pro mnohé z nás gadgetem, bez kterého se prostě nehneme. Dávno už nejsou výsadou několika málo nadšenců, kteří si potrpí na poslední výkřiky mobilních technologií. Navíc na trhu jich je takové množství, že si dnes už vybere opravdu každý podle svých potřeb. A pokud jste si ještě chytré hodinky nepořídili a uvažujete o jejich koupi, možná by se vám mohl hodit nový chronometr Redmi Watch 3 Lite. Hodinky jsou totiž levné, takže se hodí pro ty, kteří s nimi začínají a nechtějí příliš utrácet.

Specifikace hodinek Redmi Watch 3 Lite

Z názvu je zřejmé, že Redmi Watch 3 Lite jsou “odlehčenou” verzí modelu Redmi Watch 3, který debutoval na konci loňského roku. Pár měsíců na to se dostal i na globální trhy a i zde má celkem dobrou cenu. Ovšem nově uvedený model Lite je ještě levnější, ale zatím se prodává jen na čínském trhu. Cena hodinek je nastavená na 399 jüanů, což je v přepočtu zhruba 57 dolarů.

Redmi Watch 3 Lite mají 1,83 palcový obdélníkový AMOLED displej, díky kterému jsou mírně větší než jejich “plnotučný” sourozenec. Kompromisem je ale absence podpory NFC a GPS. I přesto mají hodinky vzhledem k ceně slušné specifikace. Jednou z nich je senzor SpO2 pro monitoring okysličení krve. Dále nechybí ani další zdravotní funkce jako je monitoring spánku, menstruačního cyklu a tepové frekvence.

Pro aktivní sportovce je připraveno více než 100 sportovních režimů včetně jógy, cyklistiky a nebo plavání. To naznačuje, že hodinky Watch 3 Lite jsou odolné vůči vodě do 5ATM. Pro přizpůsobení vzhledu displeje je tu víc než 200 různých ciferníků a motivů. Baterie podle výrobce zvládne na jedno nabití až 12 dní běžného používání. Takže v tomto směru si hodinky rozhodně nezadají ani s dražšími modely.