HONOR právě prodlužuje akční nabídku a až do konce května dostanete k prémiovému foto mobilu HONOR Magic5 Pro tablet v hodnotě 7 490 Kč zdarma jako dárek. Nabídka platí do konce května nebo do vyprodání zásob u vybraných prodejců. O co se přesně jedná?

HONOR uvedl novou vlajkovou loď sezóny, HONOR Magic5 Pro, na evropský trh během únorového MWC (Mobile World Congress) v Barceloně. HONOR Magic5 Pro se chlubí dokonalým ergonomickým designem, displejem nejvyšší kvality a profesionální foto výbavou. V prestižním žebříčku DXOMARK získal nejvyšší skóre za nejlepší displej i foto výbavu na světě. A při zakoupení získáte prémiový tablet HONOR Pad 8 v hodnotě 7 490 Kč jako dárek.

HONOR Magic5 Pro – VÝKONNÁ VLAJKOVÁ LOĎ a tablet zdarma

Honor Magic5 Pro

Díky nejnovější mobilní platformě Snapdragon® 8 Gen 2 si s touto vlajkovou lodí užijete ještě více zábavy a můžete dosáhnout vyšší produktivity. HONOR Magic5 Lite disponuje první architekturou samostatných antén Wi-Fi a Bluetooth ve svém oboru. A tím v porovnání s tradičním designem antén zlepšuje výkonnost Wi-Fi o 200 %. A zároveň snižuje Wi-Fi latenci pro maximální flexibilitu a mobilitu.

Smartphone HONOR Magic5 Pro podporuje drátové nabíjení HONOR SuperCharge 66 W a bezdrátové 50 W. Jeho super velká baterie o kapacitě 5 100 mAh zajišťuje, že ho můžete používat nepřetržitě po celý den.

Na telefonu HONOR Magic5 běží nejnovější operační systém MagicOS 7.1 založený na Androidu 13. Je vybavený mnoha chytrými funkcemi, jako je MagicRing pro spolupráci mezi různými zařízeními. A funkcí Magic Text pro inteligentní rozeznávání textu pro vaši vyšší produktivitu.

Milovníci her ocení aktualizovanou verzi GPU Turbo X pro vyšší a stabilnější snímkovací frekvenci při nižší spotřebě, která zajišťuje vyšší kvalitu hraní a dokonale plynulou grafiku. Díky flash paměti UFS 4.0 se HONOR Magic5 Pro pyšní neuvěřitelnými rychlostmi úložiště až 4 000 Mbps, což představuje zlepšení o 100 % oproti UFS 3.1. Kromě toho přístroj používá nejnovější paměť LPDDR5X Dynamic Random Access Memory (DRAM), aby se uživatelé mohli dostat ke svým uloženým datům rychleji.

A pokud vás zajímá, jaké na nás udělal telefon dojmy, mrkněte zde.