Ukázalo se, že vlajkový HONOR Magic Vs patří k designové špičce odvětví telekomunikací a právem mu tak patří prestižní ocenění iF DESIGN AWARD. To se předávala na slavnostním gala večeru včera 15. května v Berlíně. Porotu celkem 130 odborníků z celého světa si vlajkový skládací telefon HONOR Magic Vs získal ultra tenkým a absolutně symetrickým designem.

Designová perla mezi skládacími smartphony

Porotci iF DESIGN AWARD potvrdili, že lehký a super tenký skládací HONOR Magic Vs svým designovým řešením posouvá benchmark ve svém odvětví.

HONOR Magic Vs – Přelomový design pantu

HONOR Magic Vs je výjimečně tenký a lehký. Ve složeném stavu je tenký pouhých 12,9 mm a váží 267 g. Navzdory kompaktním rozměrům jej pohání baterie s kapacitou 5000 mAh. To je mezi skládacími smartphony do 270 g dosud vůbec největší kapacita baterie.

K nízké hmotnosti smartphonu HONOR Magic Vs přispívá revoluční super lehký bezkloubový pant. Vzniknul technologií odlévání z jednoho kusu. Tím se počet konstrukčních prvků snížil z 92 u předchozí generace na pouhé 4. Díky důmyslné konstrukci pantu se HONOR Magic Vs skládá pevně bez mezery. A po rozložení má téměř zcela plochou obrazovku a odlišuje se tak od konkurenčních skládacích zařízení.

iF DESIGN AWARD je jednou z největších designových soutěží světa

iF Design Foundation je nezávislá organizace, která hodnotí celkový dopad designu a jeho využití. V roce 2023 se přihlásilo celkem 11 000 produktů z 56 zemí z celého světa. Cena iF DESIGN AWARD patří k nejprestižnějším světovým oceněním za design. Mezinárodní porota expertů vybírá z přihlášených účastníků ty, které přináší z jejich pohledu nejlepší inovace. O tom, které produkty cenu získají, rozhoduje bodování v pěti kritériích: nápad, forma, funkce, odlišení od ostatních a celkový dopad na společnost. Letos se v porotě iF DESIGN AWARD sešlo přes 130 špičkových odborníků na design z více než 20 zemí a pod rukama jim prošlo skoro 11 tisíc přihlášených produktů nejrůznějších stylů, materiálů i barev.

Víc o prestižním ocenění iF Design Award najdete na: https://ifdesign.com/en/winner-ranking/project/honor-magic-vs/554920