Společnost Lenovo nedávno uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka pod názvem Lenovo Thinkplus GM2 Pro, což je vylepšená verze modelu Lenovo GM2. Sluchátka disponují zajímavým designem, ale hlavně dostaly do vínku kvalitní hardware, jako je nejnovější Bluetooth 5. 3 čip, který zajišťuje stabilní připojení a šetří baterii. No právě tato sluchátka jsou aktuálně ve Flash Sale na eshopu Tomtop.

Sluchátka taktéž disponují velkou 350mAh baterií, která nabízí až 30 hodin používání na jedno nabití. Dále decentním mikrofonem, který umožňuje čisté hovory a zlepšuje herní zážitek, nemluvě o vysoké kvalitě zvuku a nízké latenci. Multifunkční dotykové ovládání sluchátek Thinkplus GM2 Pro je umístěno přímo na horní straně LED diod. Je přesné a citlivé. Dotykové ovládání slouží hlavně k přehrávání hudby a ovládání hlasitosti a také k přijímání/odmítání hovorů.

Ačkoli sluchátka Lenovo GM2 Pro nemají oficiální certifikaci vodotěsnosti, nemohou tedy přijít do styku s vodou, například s deštěm. Jsou však odolná proti potu, takže si v nich můžete zacvičit a vychutnat si své oblíbené skladby. A nemusíte se bát o jejich poškození.

Lenovo Thinkplus GM2 Pro

Sluchátka Lenovo GM2 Pro přichází na trh jako herní sluchátka pro všechny hráče. A díky rychlému čipu Bluetooth 5.3 nabízejí tato sluchátka dobrý herní zážitek jak pro mobilní, tak pro počítačové hráče. A s nízkou latencí pod 100 ms nezaznamenáte ve hrách žádnou prodlevu mezi zvukem a obrazem.

Lenovo Thinkplus GM2 Pro ve Flash Sale

Sluchátka Lenovo Thinkplus GM2 Pro BT jsou aktuálně ve Flash Sale a díky tomu je jejich cena jen 12,99 euro. Zboží je v čínském skladu eshopu Cafago, ale DPH se řešit nemusí. A doprava je zdarma. Tak vzhůru za za kvalitním poslechem!