Je neděle krátce po poledni a vy jistě už víte, že jako vždy jsou tu i Vychytávky z Číny. S nimi je tu také další porce čínských gadgetů, které jsme se snažili najít tak, aby byly praktické a pokud možno i levné. Takže jsme prošli slevové akce a vybrali tři zlevněné produkty.

Stejně jako minulé Vychytávky z Činy i ty dnešní nabídnou pelmel gadgetů pro domácnost nebo do hobby dílny. Proto se bez dalších zbytečných slov nyní společně na dnešní tipy podíváme.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Dálkové ovládání a klávesnice k Android boxu

Pořídili jste si Android box a hledáte k němu nějaké příslušenství s dobrým poměrem cena/výkon? Pak je tento tip právě pro vás. Na stránkách čínských e-shopů jsme našli dálkové ovládání a klávesnici, tedy příslušenství, které zjednoduší ovládání boxu. Jde o zařízení, která v sobě skloubila air myš, gyroskop, mikrofon, IR blaster a touchpad. Obě příslušenství jsou bezdrátová, jejich podsvícení lze uživatelsky přizpůsobit a podporují i hlasového asistenta. Navíc i cena ve slevě není příliš vysoká a začíná na 21,77 dolaru.

Úsporná sprchová hlavice

Pokud je vám při pohledu na vodoměr neveselo a uvažujete jakým způsobem ušetřit na vodě, možná se vám hodí tato sprchová hlavice. Hlavice má velmi zajímavý moderní design, je vyrobená z pevného ABS plastu a díky své konstrukci se snadno čistí. Kromě toho má na horní hraně také trysku, kterou lze použít pro intenzivní vodní masáž. Na jejím těle je ovládací tlačítko, které při sprchování pozastaví proud vody, aniž byste museli zatáhnout kohoutek V nabídce na e-shopu Aliexpress jsou k dispozici dvě barevné varianty, chromová a černá. Cena je nastavená na 14,52 dolaru.

Magnetická podložka na šroubky

Domácí kutilové, nebo ti, kteří se věnují opravám chytrých telefonů jistě znají tuto vychytávku. Jde o magnetickou podložku s mřížkou, která ji dělí na jednotlivé sektory. Do nich lze odkládat šrouby a jiné drobné součástky podle velikostí nebo v pořadí, ve kterém jsme je z rozebíraného zařízení vytáhli. Rozměr podložky je 165 × 65 mm při hmotnosti pouhých 62 gramů. Proto se snadno vejde i na menší pracovní stůl. Ani cena ve slevě není vysoká a začíná na 3,29 dolaru.