Do zahájení vývojářské konference I/O společnosti Google už zbývá jen pár dnů. Jako vždy je pro nás na této akci připravená spousta technologických novinek, ale fanoušci také čekají na uvedení nových produktů. Tím hlavním je představení telefonu Pixel 7A. Ovšem s ním půjdou do prodeje i sluchátka Google Pixel Buds A. Ta jsou sice na trhu už téměř rok, ale nyní jsou vyvedená v nové barvě, která koresponduje s jednou z barevných variant telefonu Pixel 7A.

Barva sluchátek Google Pixel Buds A ladí s barvou telefonu

Sluchátka Google Pixel Buds A se momentálně prodávají v barvách Clearly White, Dark Olive a Charcoal. Nově je uvidíme i v barvě Sky Blue, která je téměř identická jako barva Arctic Blue telefonu Pixel 7A. Takže pokud se chystáte na koupi tohoto telefonu, možná si k němu pořídíte i nová sluchátka. Nejsou totiž nijak zvlášť drahá, mají zajímavý design a díky svým specifikacím si rychle získaly oblibu fanoušků společnosti Google.

Výrobci se navíc u sluchátek Google Pixel Buds A podařilo vyřešit připojení Bluetooth. To byl totiž neduh, kterými trpěla původní sluchátka Pixel Buds. Připojení je tedy nyní spolehlivé a poslech hudby bezproblémový. Sluchátka jsou navíc dotyková, takže uživatelé je mohou ovládat pouhým poklepáním. Tato funkce ale u TWS sluchátek nepřekvapí. Najdeme zde podporu Bluetooth 5.0 a výdrž na jedno nabití až 5 hodin. Při dobíjení v boxu se výdrž protáhne až na 24 hodiny.

Vzhledem k tomu, že jsou sluchátka Google Pixel Buds A připravena jen v nové světle modré barvě, jsou i jejich další specifikace a funkce stejné jako u barevných variant, které jsou už v prodeji. Alespoň to tvrdí na stránce WinFuture, kde najdeme i renderované obrázky těchto chystaných sluchátek. Beze změny prý zůstane i cena, která je na evropském trhu nastavená na 99 euro, což je v přepočtu zhruba 2332 Kč. Prodeje sluchátek v barvě Sky Blue začne po oficiálním představení, tedy někdy po 10. květnu.