Na Godeal24 můžete zakoupit doživotní verzi verzi MS Office 2021 Pro Plus již za 13,05 €/PC. Je to tak, Godeal24 vám nabízí levné a originální sady Office, které můžete bez problémů používat. Microsoft Office se dnes nejvíce prodává jako předplatné Microsoft 365. Ve skutečnosti stojí roční přístup k Microsoft 365 více než nákup Microsoft Office 2021. Nejlepší na tom je, že po zakoupení klíče jej můžete používat navždy. Nebo mrkněte na Microsoft Office 2021 Home & Business pro Mac: Doživotní licence zajistí uživatelům počítačů Mac všechny jejich potřeby pro práci z domova na neomezeně dlouhou dobu. V prodeji je za pouhých 37,99 €. Godeal24 je profesionální platforma pro online prodej počítačového softwaru. Prodávané produkty jsou bezpečné a spolehlivé. Pokud se během instalace a používání setkáte s jakýmikoliv problémy, profesionální tým technické podpory, který je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, vám je pomůže zdarma vyřešit.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA: OFFICE 2021 JEN ZA 13.05€

Windows 10 je prověřený, stabilní a funkční operační systém, který většina uživatelů stále preferuje. Nyní můžete koupit Windows 10 Pro jen za 6,12 € za počítač na Godeal24. A komu je Win 10 málo, může upgradovat na Windows 11, abyste si okamžitě vyzkoušeli funkce umělé inteligence, které přináší nová verze Bingu. A co je důležité, Windows 10 lze upgradovat na Windows 11 samozřejmě zdarma.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA: WINDOWS 10 A WINDOWS 11 ZA NEJLEPŠÍ CENU

KUP VÍC A UŠETŘI: WINDOWS + OFFICE

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Získej další

DALŠÍ PC NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENU

Další nástroje>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.