Dneškem startuje HONOR velkou slevovou akci u O2. Ve zvýhodněné nabídce jednoho z největších českých operátorů najdete poslední horké kousky sezóny, HONOR 70 Lite, HONOR Magic5 Lite, ale i vlajkovou loď HONOR Magic 5 Pro! Zvlášť lákavá je akce  2 telefonů za cenu jednoho. Tak rychle, nabídka platí jen do vyprodání zásob.

HONOR startuje slevovou akci – Dva mobilní telefony za cenu jednoho

HONOR startuje slevovou akci

Pořiďte si vlajkový mobilní telefon s top profi foto výbavou HONOR Magic5 Pro (naše recenze zde) a k tomu máte u operátora O2 praktický mobil s elegantním designem HONOR 70 Lite v hodnotě 5 990 Kč zdarma jako dárek!

Ještě pořád přemýšlíte o designovém a super odolném HONOR Magic5 Lite s displejem z kategorie vlajkové lodi? Teď k němu navíc dostanete zdarma ještě jeden mobil, elegantní HONOR X6!

Stylový mobil HONOR 70 Lite se slevou 500 Kč

Stylový mobil, který pohání výkonná mobilní platforma Qualcomm Snapdragon 5G a navíc se můžete spolehnout na celodenní výdrž baterie o velké kapacitě 5000 mAh. HONOR 70 Lite máte od května u O2 jej se slevou 500 Kč.

Upozornění: Nabídka platí pouze u mobilního operátora O2. Dostupnost a cena jednotlivých výrobků se může změnit. Za případné chyby v propagaci cenové nabídky neručíme.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz