V poslední době je kolem vlajkové lodi společnosti Xiaomi, smartphonu Xiaomi 13 Ultra, a jeho firmwaru MIUI rušno. Podle zdrojů má Xiaomi pro telefon připraveny minimálně tři další barevné varianty. Jmenovitě Chixia Orange, Ginkgo Yellow a Starry Sky Blue. To je pro fanoušky telefonu Xiaomi 13 Ultra velká novinka. A to z toho důvodu, že telefon byl při svém uvedení na trh představen pouze v bílé, černé a zelené barvě.

XIAOMI 13 ULTRA: BLÍŽÍCÍ SE VYDÁNÍ NOVÝCH BAREVNÝCH VARIANT

Zakladatel a generální ředitel společnosti Xiaomi, Lei Jun, a také prezident společnosti, Lu Weibing, oslovili fanoušky a požádali je o vyjádření, jaké barvy pro Xiaomi 13Ultra preferují. To naznačuje brzké oznámení nových barevných variant telefonu.

Xiaomi 13 Ultra

Stojí za zmínku, že model s označením 13 Ultra je v současné době k dispozici pouze v Číně. Společnost Xiaomi však potvrdila, že model bude uveden na trh celosvětově. S nadcházejícím vydáním nových barevných variant se fanoušci po celém světě mohou těšit na více možností, jak si svůj smartphone přizpůsobit.

Přidání oranžové Chixia Orange, žluté Ginkgo Yellow a modré Starry Sky Blue do nabídky barev Xiaomi13 Ultra je chytrým krokem společnosti. Je známo, že spotřebitelé mají rádi více možností barev. A tento krok by mohl k vlajkovému smartphonu Xiaomi přilákat více zákazníků.

Celkově společnost Xiaomi uvádí nové barevné varianty pro svůj vlajkový smartphone jménem 13 Ultra. Jak už jsme psali, nové barvy jsou Chixia Orange, Ginkgo Yellow a Starry Sky Blue. Přidání těchto barev má uspokojit různé preference zákazníků. Společnost Xiaomi si váží názorů svých zákazníků a naslouchá názorů, které se k nim dostanou.