Je tu další neděle a přesto, že je regulérní jaro, za okny ale počasí jako na houpačce. Nakonec je stále ještě duben, měsíc, který nám staré pranostiky doporučují prosedět u kamen. Takže v teple a pohodě domova se můžeme klidně pustit do čtení naší pravidelné rubriky Vychytávky z Číny. Stejně jako vždy vám nabízíme tři tipy na čínské gadgety, které se snažíme vybírat tak, aby byly levné, nebo aspoň měly takovou cenu, která nikomu kapsu neutrhne.

Jestliže jsme si minulou neděli dali tři tipy na různé gadgety s nízkou cenou, dneska v tom budeme pokračovat. Produkty jsme jako vždy hledali ve slevových akcích čínských e-shopů. Proto mají nižší cenu, jsou praktické a hodí se jak do domácnosti, tak i na cesty.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Láhev na výrobu vodíkové vody

Jestli si potrpíte na zdravý životní styl, jistě vám tato vychytávka není neznámá. Jde o láhev, která obohatí běžnou vodu o vodík. Vyšší obsah vodíku pomáhá při detoxikaci organismu a odstraňuje z těla volné radikály, které brání okysličení buněk. Větší okysličení buněk zlepší metabolismus, zmírňuje záněty, snižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje paměť. Zkrátka a dobře, voda s vyšším obsahem vodíku je takový malá zázrak, že. Tato láhev má objem 450 ml a vzhledem k tomu, že není příliš velká, dá se pohodlně přibalit i na cesty. Láhev je momentálně na Aliexpress ve slevě a přijde na 19,19 dolaru.

Multifunkční klíčenka

Také náš další tip na čínský gadget zaujme nízkou cenou. Je to multifunkční klíčenka, kterou máte vždy po ruce. Poslouží jako otvírák lahví, LED světlo a díky ostrému hrotu můžete v případě nouze klíčenkou rozbít i sklo auta. Na klíčence je i stojánek, díky kterému, a vestavěnému světlu se třemi režimy svícení, si můžete přisvítí při kempování ve stanu, při venčení psa, případně klíčenu použít jako výstražné červené světlo. Je tu dokonce i závit pro uchycení na stativ. Klíčenka se dá nabíjet přes USB-C port. Zkrátka a dobře se tento malý gadget hodí pro spoustu věcí. Ve slevě se opět dostáváme na nízkou cenu 9,13 dolaru.

Bezpečnostní alarm

Zabezpečení domu nebo garáže je jistě důležité. Samozřejmě jde i o to, kolik za takové zabezpečení zaplatíte. Složité bezpečnostní systémy se mohou pořádně prodražit, ale pro klid duše se dá pořídit i zabezpečení, které mnoho nestojí. Takto bychom mohli definovat tento bezpečnostní alarm, který by se mohl hodit pro zabezpečení garáže, domu a nebo třeba i kanceláře. Ve chvíli, kdy nezvaný návštěvník pootevře okno nebo dveře, spustí se hlasitá siréna o síle 100 dB. Alarm má nyní také zajímavou cenu, protože je nabízen v bleskovém prodeji za 32,61 dolaru.