Příští měsíc bude rozhodně zajímavý. Na své uvedení se připravuje několik nových telefonů a dalších produktů a mezi výrobci, kteří pro nás něco chystají je i značka Realme. Poprvé nenápadně naznačili, že se v květnu/máji můžeme těšit na nové telefony řady Realme 11 a pár dnů nato potvrdili, že jejich představovačka na čínském trhu proběhne 10. května. V sérii jsou tři telefony, jmenovitě standardní model, model Pro a vše završí model Realme 11 Pro Plus. A právě na něj se dnes zaměříme.

Realme 11 Pro Plus vypadá luxusně

Nejvyšší model z celé série dostane nejen vylepšené specifikace, ale úplně nový design. Tedy, ne že bychom už něco takové neviděli, ale u značky Realme jde o takový první krok, který jasně odkazuje na to, že Realme 11 Pro Plus je zaměřený na foto výbavu. A je to vidět i na další upoutávce.

Modul hlavní kamery je velký a kruhový. Sedí ve středu horní třetiny zadního panelu, je vyvedený v barvě černé a zlaté, což působí skutečně luxusně. Zadní panel je potažený bílou umělou kůží se zlatostříbrným vertikálním prošíváním. Záda jsou navíc příjemně zaoblená a stejně tak i rohy telefonu. Vzhled je prostě jednoduchý, ale přesto efektní. Aby taky ne, když se na něm podílel bývalý designér módní značky Gucci, pan Matteo Menotto.

Ale abychom nevychvalovali jen design telefonu Realme 11 pro Plus, podívejme se i na některé z jeho parametrů. Upoutávka uvádí, že primární snímač hlavního fotoaparátu má rozlišení 200 MPix a podporu optické stabilizace obrazu. Je pravděpodobné, že jde o senzor Samsung Isocell HP3. Dále očekáváme 6,7 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením, obnovovací frekvencí 120 Hz a podporou vysokofrekvenčního 2160 Hz PWM stmívání. Dále se mluví o baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 100 W. Vzhledem k tomu, že do představovačky ještě pár dnů zbývá je jasné, že výrobce pošle na síť ještě pár upoutávek.