Nová vlajková loď Huawei P60 Pro, nejinovativnější fotografická novinka mezi smartphony, získala prestižní ocenění Nejlepší fotomobil 2023 od asociace TIPA (Technical Image Press Association), která je jednou z nejvýraznějších autorit v oblasti fotografie. Nadšenci mobilní fotografie mají nyní možnost získat slevový kupón v hodnotě 1500 Kč na pořízení P60 Pro a vyhrát v soutěži zajímavé ceny.

Huawei P60 Pro – Nejlepší fotomobil 2023 se slevou 1500 Kč

Huawei P60 Pro představuje novou generaci mobilní fotografie i designu. Přináší převratnou optickou technologii, která uživatelům umožňuje pořizovat krásné fotografie i za ztížených světelných podmínek. Unikátnost P60 Pro potvrzuje i nově získané ocenění Nejlepší fotomobil roku 2023 od asociace TIPA (Technical Image Press Association), která je prestižní asociací a vydavatelem fotografických publikací ve světě, její ocenění slouží jako zásadní ukazatel při výběru telefonu.

V Evropě bude telefon představen 9. května 2023. Zákazníci ale mohou už teď získat jedinečný slevový kupon v hodnotě 1 500 Kč. Stačí k tomu pouze 3 kroky:

  1. Klepnutím na tlačítko „Získej kupón“ se zaregistrujte nebo přihlaste do účtu Huawei.
  2. Klepnutím na tlačítko „Vyzvednout kupón“ získáte slevový kód.
  3. Od 9. května přidejte Huawei P60 Pro do nákupního košíku a slevový kód bude automaticky uplatněn při nákupu.

Kupón můžete získat v období od 24. dubna do 8. května. Platný je do 5. června 2023:

Odpovězte na otázky a vyhrajte!

Slevový kupon a zajímavé dárky můžete získat i v soutěži. Po vyplnění e-mailu a zodpovězení soutěžní otázky “Co vás napadne, když se řekne HUAWEI P series?” získá každý účastní soutěže slevový kupón. Autoři nejzajímavějších odpovědí vyhrají ještě k tomu vybrané produkty pouze za 1 Kč. Tři šťastlivci mohou vyhrát FreeBuds Lipstick, dva Watch 3 Black a jeden výherce získá dokonce samotný smartphone P60 Pro. Soutěž trvá od 24. dubna do 8. května 2023. Soutěže se můžete zúčastnit na na oficiálním e-shopu HUAWEI.