IMILAB kamery z ekosystému Xiaomi jsou docela populární a vyhledávané nadšenci do elektromobility. Jedná se převážně o cenově dostupné kousky, které potěší svým vzhledem a funkčností. A pokud chcete tuto značku lépe poznat, tak pro vás dnes máme jednu lahůdku. Protože naši kolegové z e-shopu Hekka si pro zájemce nachystali slevové akce na velmi zajímavé kousky z IMILAB portfolia. Navíc s dopravou z EU skladu a se zaplacenou DPH, což vždy potěší. Dnes tedy tak máme IMILAB kamery ve slevě na eshopu Hekka. A pro přesnost se sluší dodat, že ne jen kamery. Ale o tom až níže. Takže jaké modely jsou k dispozici?

IMILAB kamery ve slevě – IMILAB A1

Xiaomi IMILAB

Jak už jsme zmiňovali, ekosystém Xiaomi je opravdu velmi rozsáhlý a jeho větve sahají opravdu do všech technologických koutů. Spousta produktů je sice produkována ve spolupráci s externími partnery a schází jim tak přímo logo čínského giganta, ale to asi většinu zákazníků moc netrápí. A to je právě případ i kamer (Xiaomi) IMILAB.

IP kamerka Xiaomi IMILAB A1 je vybavena velmi pokročilým hardwarem a může nabídnout 360-stupňovou rotaci, záznam videa ve FullHD rozlišení s H.265 kodekem, kvalitní noční vidění až na 10 metrů díky osmi LED diodám a světelností f/2.1, obousměrné audio, automatické rozpoznání dětského pláče a lidské postavy na záznamů. Samozřejmostí je pak podpora aplikace Mi Home a ukládání záznamu na paměťovou kartu, NAS nebo do cloudu.

V akci s kupónem P9 si ji navíc můžete pořídit za slušných 36,64 euro. Akce platí do konce dubna nebo do vyčerpání zásob. A doprava z EU skladu.

IMILAB kamery ve slevě

Ale k dispozici není jen kamera A1, jako další kousek je zde v akci s kupónem P9 model IMILAB EC3 za cenu 63,4 euro. Podmínky stejné jako u modelu A1.

Chytré hodinky IMILAB W12

IMILAB W12 disponují tělem hodinek s rozměry 11 x 46 x 260 mm, které se budou vyjímat spíše na hrubším zápěstí. Jejich povrch je z jednoho kusu slitiny zinku, které prošlo více než deseti CNC leštění. I díky tomu jsou lehké a odolné. Na přední straně IMILAB W12 najdeme povedený 1,32″ TFT LCD dotykový panel s postačujícím rozlišením 360 x 360 pixelů. Za zmínku určitě stojí odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP68. IMILAB W12 jsou kompatibilní s Androidem 4.4 a výše a s operačním systémem iOS 9.0 a vyšším. No a samozřejmostí je spousta sportovních režimů.

V akci s kupónem P9 si je navíc můžete pořídit za zajímavých 39,87 euro. Akce platí do konce dubna nebo do vyčerpání zásob. A doprava z EU skladu.

Ale k dispozici nejsou jen hodinky W12, jako další kousek je zde v akci s kupónem P9 model IMILAB KW66 za cenu 31,07 euro. Podmínky stejné jako u modelu W12 s jediným rozdílem, že akce platí do konce května.