Pokud jste fanoušky hodinek značky Amazfit a sháníte nějakou jejich specialitku, máme pro vás dobrou zprávu. Na trh totiž putuje další chronometr z řady GTR 4. První model výrobce představil loni na podzim a nyní vydává jeho limitovanou edici s názvem Amazfit GTR 4 Limited Edition. A protože i na českém trhu mají hodinky Amazfit velmi dobrý zvuk a slušnou fanouškovskou základnu, nezbývá než doufat, že se po čase dostanou i k nám. Momentálně jsou hodinky k mání na americkém trhu na stránkách výrobce.

Hlavní specifikace hodinek Amazfit GTR 4 Limited Edition

Z názvu je zřejmé, že nové hodinky Amazfit GTR 4 Limited Edition vycházejí z parametrů a funkcí standardního modelu GTR 4. Změnu tedy musíme hledat jinde, a to u designu. A vzhled je skutečně prémiový. Displej je kruhový a evokuje vzhled klasických hodinek. Na hraně těla z nerezové oceli 316L jsou dvě fyzické korunky. Na dýnko hodinek, tedy spodní část, výrobce použil sklokeramický materiál.

Dalším konstrukčním rozdílem mezi modelem Amazfit GTR Limited Edition a běžnou verzí je, že nové hodinky jdou na trh jen s fluoroelastomerovým řemínkem. Řemínek je široký 22 mm, má klasickou sponu a nastavitelnou délku 150 až 215 mm. Nové hodinky jsou také mírně tlustší s šířkou 11,2 mm a těžší s hmotností 49 gramů. Navíc ale podporují také bezdrátové magnetické nabíjení. Baterie má kapacitu 475 mAh a při běžném používání vydrží na jedno nabití až 14 dní. V režimu Hodiny se výdrž protáhne až na 50 dní.

A nyní se podíváme na to nejdůležitější, a to displej. Je typu AMOLED s úhlopříčkou 1,43 palce, podporou AOD a více než 200 ciferníky. Sledování zdraví zajistí senzor BioTracker 4.0 PPG s přidanou funkcí sledování tělesné teploty. Samozřejmě nechybí ani GPS a více než 150 sportovních režimů s automatickou detekcí 8 režimů pohybových aktivit. Je tu také nepřetržitý monitoring tepové frekvence a monitoring okysličení krve. Operačním systémem je Zepp OS 2.0. Hodinky Amazfit GTR Limited Edition jdou na trh v barvě Infinite Black s cenou 249,99 dolaru. A už teď si je můžete pořídit na amerických stránkách Amazfit.