Chcete nejlepší foto mobil s nejlepší výbavou displeje na světě? Od včerejška je k dostání u českých prodejců Alza, Datart, Mobil Pohotovost i Vodafone. Navíc ke každému HONOR Magic5 Pro (naše recenze zde) získáte prémiový tablet HONOR Pad 8 v hodnotě 7 490 Kč.

Zlaté ocenění za kameru i nejlepší displej na světě

Model Magic5 Pro s kombinací výkonného trojitého fotoaparátu (50 MPx, ultra širokoúhlý 50 MPx a telefoto objektiv 50 MPx) a upgradované podpory AI dosáhl na 1. místo prestižního žebříčku DXOMARK za nejlepší foto výbavu na světě. I přesto, že se přední pozice neustále mění, stále zůstává ve zlaté kategorii.

Výjimečný zážitek při fotografování i natáčení videí si užijete díky nové technologii Falcon Capture, díky které zachytíte velmi čisté detaily doslova během milisekundy. Foto výbava oproti předchozí generaci má také unikátní funkci AI Motion Sensing Capture. Ta vám pomůže zachytit automaticky ten nejlepší moment při fotografování. Letošnímu modelu nechybí také technologie IMAX Enhanced pro natáčení v profesionální filmové kvalitě.

HONOR Magic5 Pro získal také 1. místo v žebříčku DXOMARK za nejlepší displej 6,81“ LTPO displej zaoblený na všech hranách. S novou vylepšenou technologií svítivosti garantuje opravdu pohlcující zážitek ze sledování jakéhokoli obsahu, brouzdání po internetu, hraní her nebo čtení vaší oblíbené elektronické knížky.

Stmívání displeje, které respektuje váš biorytmus

Vlajkové lodi HONOR Magic5 Pro nechybí tzv. dynamické tlumení jasu displeje. Navíc nově využijete i tzv. cirkadiánní noční displej a 2160Hz tlumení jasu díky pulzně šířkové modulaci (PWM).

HONOR Magic5 Pro – Nejnovější výkonný čip

HONOR Magic5 Pro pohání nejnovější mobilní platforma Snapdragon® 8 Gen s podporou HONOR GPU Turbo X. Postará se tak o perfektní plynulý zážitek, ať děláte cokoli.

Vlajkové lodi nechybí ani baterie o velké kapacitě 5100 mAh. HONOR Magic5 Pro běží na posledním uživatelském rozhraní MagicOS 7.1, které stojí na Androidu 13. Těšit se tak můžete na celou řadu chytrých vychytávek, jako je např.  MagicRing usnadňující spolupráci mezi zařízeními navzájem nebo Magic Text pro chytré rozpoznání textu a rychlou identifikaci textu na obrázku.

HONOR Magic5 Pro – Barva, cena a dostupnost

HONOR Magic5 Pro je výjimečný smartphone, a to samozřejmě i na pohled. Na českém trhu je k dispozici ve dvou úchvatných barvách: přírodní Meadow Green a klasické elegantní Black. Seženete jej u vybraných prodejců Alza.cz, Datart.cz nebo u Vodafone s prémiovým tabletem HONOR Pad 8 jako zdarma.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz