Zabezpečit si dnes domov pomocí rozličných gadgetů není nic složitého a zvládne to opravdu každý. Nemluvě o tom, že jde o cenově dostupnou kratochvíli. Bezpečnostní IP kamerky pořídíte opravdu levně a za své peníze dostanete i velice solidní parametry. Dokázat to můžeme i dnešní slevovou akcí na jednu takovou bezpečnostní IP kamerku z e-shopu Tomtop. S6 Smart Video Doorbell s cenou pouhých 12,82 euro a dopravou zdarma ukazuje, že jde opravdu o parádní láci. Takže proč se na ni nepodívat o něco podrobněji.

Jedná se o chytrou bezpečnostní IP kamerku, která se opravdu nebojí solidních parametrů. Takže dostaneme třeba čočku s VGA rozlišením a plnohodnotným nočním viděním. To umožňuje plná řada LED senzorů a na výběr máte barevný obraz nebo černobílé infra. Každopádně kamerce nic neunikne ani za horších světelných podmínek a váš majetek tak bude plně v bezpečí. Samozřejmostí je i automatická detekce pohybu a pokrytí velkého pole výhledu. Obraz můžete přímo sledovat na svém telefonu a kamerku z něj zároveň i rovnou ovládat. Přenos funguje až na 50 metrů. Potěší i oboustranné audio, takže kamerka může sloužit i jako interkom. Za ty peníze slušná výbava po všech stránkách.

S6 Smart Video Doorbell

S6 Smart Video Doorbell – bezpečnostní kamerka ve Flash Sale

A jak již bylo zmíněna, tak je tato bezpečnostní IP kamerka momentálně v akci na Tomtop jen za 12,82 euro. Doprava je z čínského skladu samozřejmě zdarma a navíc i s dopředu zaplaceným DPH. Takže žádné další doplatky a problémy. Tak co na dnešní akci říkáte?