Hodnocení recenzenta

Vzhledem k výkonnosti, cenové dostupnosti a širokému spektru funkcí je grafický tablet Inspiroy 2 od značky Huion skvělou volbou pro tvůrce všech úrovní. 

Grafické tablety má v oblibě stále větší pensum tvůrců a umělců všech druhů. Značka Huion na tyto kreativce myslí a má v nabídce kvalitní grafické tablety, které nabízejí vynikající výkon a funkce za přijatelnou cenu. Mezi nejnovějšími přírůstky v jejich portfoliu najdeme grafický tablet Huion Inspiroy 2 . My jsme jej dostali na recenzi ve velikost L, ale prodává se i v menší variantě S a M.

Grafický tablet Huion Inspiroy 2 je nový vylepšený tablet, který nabízí vysokou citlivost na tlak a vynikající rozlišení. Je to ideální nástroj pro kreativní práci, jako je digitální kresba, malba, ilustrace a grafický design. S rozlišením 5080 LPI a citlivostí na tlak v 8192 úrovních umožňuje tvůrcům vyjádřit svou tvůrčí vizi s velkou přesností a jemností.

Tablet je vybaven také širokým spektrem přizpůsobitelných kláves a dotykovou obrazovkou pro snadný přístup k různým funkcím a nástrojům. To znamená, že tvůrci mohou rychle a snadno upravovat svou práci bez nutnosti používat klávesnici nebo myš. Je také kompatibilní s Windows, Linux a MacOS. Navíc  podporuje řadu populárních softwarů, jako je Adobe Photoshop, Illustrator a Corel Painter. To vám umožní bezproblémové používání vašich oblíbených nástrojů a programů pro dosažení co nejlepších výsledků.

GIZchina Youtube banner