Společnost Huawei tento týden oznámila prodej nedávno představených chytrých hodinek Watch Ultimate na českém trhu. Nová vlajková loď z řady nositelných zařízení ztělesňuje vrchol technologických a designových inovací. Kromě pokročilých funkcí monitoringu zdraví přináší Watch Ultimate také zcela nové režimy. Uživatele potěší výběr ze čtyř režimů potápění s možností ponoru do hloubky až 100 metrů či tzv. expediční mód, který přináší profesionální zaznamenávání údajů a sledování pohybové křivky, díky čemuž se na túře rozhodně neztratíte.

Samozřejmostí je také výdrž baterie po dobu až 2 týdnů a nový pokročilý bezdrátový systém rychlého nabíjení, který zajistí úplné nabití do 60 minut a nabití na 25 % za 10 minut.

Huawei Watch Ultimate jsou k dostání ve dvou barevných provedeních – Expedition Black a Voyage Blue. Doporučená cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč, verze Voyage Blue se prodává za 21 999 Kč. Hodinky jsou k zakoupení na oficiálním e-shopu Huawei i u dalších prodejců. Zároveň Huawei prodlužuje předprodejní nabídku. Při koupi hodinek navíc získáte bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2 jako dárek. Akce platí až do 30. dubna nebo do vyprodání zásob. A pro připomenutí si prosvištíme nejzajímavější specifikace.

Huawei Watch Ultimate

Huawei Watch Ultimate – Specifikace

Pouzdro hodinek Huawei Watch Ultimate bylo vytvořeny ze zirkonové slitiny. Je to zcela poprvé, co se tento materiál, standardně používaný pouze pro klasické luxusní hodinky, použil při výrobě chytrých hodinek. Díky tomu se mohou pochlubit elegantním vzhledem, který uspokojí milovníky módy a praktičnosti. To znamená, že jsou 4,5krát silnější a 2,5krát tvrdší než z nerezové oceli. Díky tenkému a flexibilnímu AMOLED panelu s vysoce pevným safírovým sklem jsou Hodinky Watch Ultimate odolné vůči opotřebení. Patentovaná voděodolná konstrukce s 16 strukturami umožňuje odolat extrémnímu tlaku v hloubce. Hodinky mají certifikát ISO 22810 na voděodolnost a testy potápěčského vybavení EN13319. Při ponoření do hloubky 110 metrů vydrží 24 hodin. Huawei Watch Ultimate dále umožňují uživatelům vylepšenou analýzu EKG s certifikací CE MDR, upozorňují na nepravidelný srdeční tep, přesně screenují rizika arteriosklerózy, měří SpO2 (okysličení krve), sledují spánek a měří stres.