Čínské Lenovo patří už dlouho mezi největší a nejaktivnější výrobce notebooků na trhu a jejich kvalita je obvykle na velmi vysoké úrovni. Zejména modely řady ThinkPad jsou výborné a staří fanoušci IBM zamáčknou slzu v oku. A protože momentálně „frčí“ procesory AMD, tak jsme určitě všichni rádi, že jsme se dočkali refreshe i řady Lenovo ThinkBook 16+ pro rok 2022 právě s jejich vnitřnostmi. A Ryzen R5 6600H je podle dostupných testů zajímavý kousek křemíku. Notebook tak už na první pohled rozhodně má co nabídnout. No a právě ten se aktuálně nachází ve Flash sale na eshopu Cafago.

Notebook se pyšní vytříbeným designem a nízkou hmotností, což z něj dělá ideálního pomocníka na cestování. Tloušťka jeho těla totiž činí pouhých 16,5 milimetrů. U designu jako takového to ale samozřejmě ještě nekončí. To nejdůležitější se totiž skrývá uvnitř. V jeho útrobách tepe výkonný procesor AMD R5-6600. Rozhodně se tedy nemusíte obávat, že by se laptop zalekl náročnější činnosti. S tím jde ruku v ruce i jeho hezký 16″ IPS displej s 2,5K rozlišením. Právě kombinace skvělého výkonu a větší kvalitní obrazovky z laptopu dělá skvělé zařízení pro práci.

Lenovo ThinkBook 16+ 2022

Nesmíme zapomenout ani na 16 GB operační paměti RAM typu LPDDR5. Co se pak týče samotného pevného disku, v tomto případě se bavíme o 512GB SSD disku. Stejně tak nesmíme zapomenout zmínit ani grafickou kartu AMD RADEON 660M, či již nainstalovaný operační systém Windows 11.

Lenovo ThinkBook 16+ 2022 ve Flash sale

Cena tohoto notebooku také není nijak závratně vysoká a na e-shopu Cafago jej najdete jen za 899,97 euro. Expedován je z EU skladu, konkrétně z německého, takže žádné obavy o DPH a další případné poplatky mít nemusíte. Takže kdo hledá skvělé pomocníka na práci i na cesty, neměl by váhat.