Je těžké si představit, že Office 2021 Pro, jehož původní cena byla 439,99 USD, můžete zakoupit klidně již za 13,05 €. Godeal24 slevy totiž nabízí levný a oblíbený kancelářský software. K dispozici je nejen verze pro operační systém Windows, ale také verze Office 2021 Home and Business pro systém Mac od Apple, která je ve speciální cenové akci. Godeal24 je internetový obchod, který prodává produkty Microsoft a další počítačový a herní software. A ví, odkud každá licence pochází, takže můžete nakupovat s jistotou, že každý produkt je originální a bez rizika pirátství. Licence, kterou si koupíte u Godeal24, není omezena předplatným, licence je “doživotní” a máte k ní neomezený přístup. To znamená, že software vydrží po celou dobu své životnosti a bude pravidelně aktualizován a podporován.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA: OFFICE 2021 JEN ZA 13.05€

Windows 10 je prověřený, stabilní a funkční operační systém, který většina uživatelů stále preferuje. Nyní můžete koupit Windows 10 Pro jen za 6,12 € za počítač na Godeal24. A komu je Win 10 málo, může upgradovat na Windows 11, abyste si okamžitě vyzkoušeli funkce umělé inteligence, které přináší nová verze Bingu. A co je důležité, Windows 10 lze upgradovat na Windows 11 samozřejmě zdarma.

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA: WINDOWS 10 A WINDOWS 11 ZA NEJLEPŠÍ CENU

KUP VÍC A UŠETŘI: WINDOWS + OFFICE

50 % SLEVA WINDOWS OS S KUPÓNEM “SGO50“

>>> Získej další

DALŠÍ PC NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENU

Další nástroje>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.