Kdo by neznal Xiaomi. Tento čínský elektronický gigant produkuje kousky převážně kvalitní a cenově dostupné. Aktuálně tady máme něco z jejich nabídky na e-shopu Hekka, kde si pro zájemce nachystali slevovou akci na velmi zajímavý náramek Xiaomi Mi Band 8.

To nejdůležitější u fitness náramku Xiaomi Band 8, modul s displejem, má stále stejný tvar. Je to ovál s úzkými rámečky a poutky pro uchycení řemínku. Displej je typu AMOLED, má úhlopříčku 1,62 palce, rozlišení 490 × 192 pixelů, obnovovací frekvenci 60 Hz, jemnost 326 ppi a jas 600 nitů. Samozřejmě je barevný a podporuje AOD a několik různých uživatelsky nastavitelných ciferníků. Pro ty, kteří si potrpí na čísla, je ciferníků více než sto. A je tu i tapeta Mars Super. Rozměry náramku jsou 48 × 22,5 × 10,99 mm, hmotnost včetně řemínku dosáhla na 27 gramů. Náramek je vodotěsný do 5ATM.

Mezi funkcemi náramku Xiaomi Band 8 najdeme starou dobrou klasiku v podobně monitoringu tepové frekvence, monitoringu okysličení krve, monitoringu spánku, stresu a také menstruačního cyklu. Pro aktivní sportovce je připraveno více než 150 cvičebních režimů, včetně profesionálních kurzů běhu nebo interaktivního boxu. Režim Running Beam měří během běhu délku a frekvenci kroku, sílu dopadu nohy na zem a další veličiny. Xiaomi Band 8 nás také upozorní na příchozí hovory a nabízí i rychlou odpověď na SMS. Baterie má kapacitu 190 mAh a na jedno nabití vydrží až 16 dnů běžného používání. Doba nabíjení je zhruba jedna hodina.

Xiaomi Mi Band 8

Náramek Xiaomi Mi Band 8 se slevovým kupónem

Jak už jsme zmínili v úvodu, na e-shopu Hekka si pro nás v této spojitosti přichystali i velmi sympatickou slevovou akci. Díky kupónu P9 se totiž dostaneme u Bandu 8 na cenu jen 57,51 euro. Doprava je z čínského skladu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce dubna.