Oscal Pad 13, nejnovější tablet společnosti Oscal, míří na trh. Tento tablet se snaží dosáhnout vylepšení v oblasti zábavy, výkonu, pohodlí i efektivity v segmentu tabletů.

Nejnovější Oscal Pad 13 využívá minimalistický kovový design se 7,6 mm tenkým a 435 g lehkým tělem v barvách Glacier Blue a Space Grey. Díky tomu uživatelé zaujmou, ať už jej používají k práci nebo ke studiu.

Oscal Pad 13

Oscal Pad 13 – Specifikace

Velký 10,1-palcový displej tabletu Oscal Pad 13 přináší uživatelům širší vizuální zážitek díky vysokému rozlišení blížícímu se 2K. Je také vybaven duálními boxovými reproduktory Smart K pro dosažení prostorového zvuku při poslechu. Díky podpoře technologie Widevine L1 si uživatelé mohou nerušeně vychutnávat svá oblíbená videa na Amazon Prime Video, Disney+ a Hulu. Vlastní vývoj týmu společnosti Oscal nabízí tři režimy očního komfortu, které se starají o oči uživatelů. A také prezentují různé barvy obrazovky odpovídající okolnímu světlu. Což zajišťuje pohodlný zážitek ze sledování.

Oscal Pad 13

Oscal Pad 13 je vybaven 8MP přední kamerou Samsung® S5K4H7 pro selfie a videohovory ve vysokém rozlišení. Kromě toho lze 13MP zadní kameru využít pro skenování dokumentů a nahrávání videa v rozlišení až 4K. Má také dostačující 7 680mAh baterii s 18W rychlonabíjením. To umožňuje nepřetržité hraní her po dobu 5 hodin, prohlížení webu po dobu 6 hodin nebo přehrávání hudby po dobu 18 hodin.

Oscal Pad 13 má pod kapotou procesor Unisoc T606 a grafický procesor Mali-G57. Tato umožňuje snadné spuštění i náročnějších her. I při otevření více aplikací pracuje tablet plynule díky až 14GB operační paměti na bázi 8GB RAM. Úložná část podporuje kromě standardní interní paměti 256 GB ROM také rozšíření o 4 * 256 GB (1 TB) pomocí SD karty. Díky funkci Smart Pre-Loading je schopen pomoci uživatelům před načtením aplikací před jejich otevřením, čímž se průměrná rychlost spouštění aplikací zvýší o 30 %.

Maximální pohodlí

Oscal Pad 13

Díky všestranné ploše mohou uživatelé snadno seskupovat aplikace, odstraňovat složky, zamykat rozvržení plochy nebo přizpůsobovat ikony. A ovládání? Přejeďte prstem vlevo nebo vpravo a poté podržte prst pro inteligentní postranní panel. Přejetím doprava odeberete jednu obrazovku. Přejetím dolů získáte ovládací panel pro snadnější přístup k rozbalovací nabídce.

Maximální plynulost

A správa systému? Díky výkonnému správci systému mohou uživatelé uvolnit více místa, zrychlit hry, ušetřit více energie a snadno spravovat aplikace. Spotřeba energie? Lze jednoduše dočasně zmrazit ty zřídka používané aplikace, aby nespotřebovávaly více systémových zdrojů tabletu.

Maximální bezpečnost

Kontrola soukromí zase zvyšuje ochranu soukromí uživatelů pomocí Správce oprávnění a panelu ochrany soukromí.

Oscal Pad 13 nabízí režim PC se softwarem WPS Office pro spolupráci s bezdrátovou klávesnicí a myší, takže uživatelé mohou na tabletu využívat kancelářské prostředí podobné stolnímu počítači se systémem Windows. Součástí je také vysoce přesné stylusové pero a vlastní aplikace pro poznámky, která umožňuje plynule pořizovat zápisy z jednání, rychlé poznámky nebo kreslit nápady. Funkce rozdělení obrazovky navíc umožňuje otevřít více programů na jedné obrazovce, což výrazně zlepšuje kapacitu multitaskingu. Google Smart Lens zase pomáhá uživatelům prozkoumávat svět kolem nich.

Oscal Pad 13 – Cena a dostupnost

Pouze po dobu 5 dnů je možné Oscal Pad 13 zakoupit za 151,99 USD se slevou až 50 % od 4.17 do 4.21 na AliExpress. No a pro ty nejrychlejší je zde zajímavý dárek. Prvních 200 objednávek bude odměněno zdarma Bluetooth klávesnicí.