Globální technologická značka HONOR právě dnes startuje prodej prvních tabletů v Česku. Těšit se můžete na super výkonný HONOR Pad 8, vůbec první tablet se 128GB velikostí úložiště, 8 reproduktory pro velmi kvalitní zvuk i 2K FullHD displejem. Vše v elegantním super tenkém designu. HONOR Pad 8 je tenkých jen 6,9 mm a váží pouhých 520 g.

Špičkový displej pro pohlcující zážitek

Ve výbavě s 12palcovým 2K FullView displejem a poměrem obrazovky k tělu 87 %, HONOR Pad 8 přináší špičkový zážitek při sledování filmů i jakéhokoli dalšího obsahu. Díky rozlišení 2000 x 1200 pixelů a 1 miliardou barev se postará o mimořádnou ostrost obrazu i věrné barvy.

Honor 8 Pad

HONOR Pad 8 nechybí ani certifikát TÜV Rheinland pro eliminaci modrého světla a také TÜV Rheinland Flicker Free pro provoz bez blikání. To znamená, že úroveň škodlivého modrého světla je velmi nízká a eliminované je i blikání obrazovky, které může běžně způsobovat únavu očí.

Výjimečný audio systém s 8 reproduktory

Silnější a vyvážené zvukové efekty zajišťuje 8 reproduktorů symetricky umístěných po obou stranách. Tím je zvýšená i maximální úroveň hlasitosti. Zvuk na vyšší úroveň vynáší technologie DTS:X® Ultra a HONOR Histen a dynamický 360°audio výstup.

Díky pokročilému audio systému si užijete si naplno harmonický zvuk s čistými výškami, vyladěnými středy a údernými basy a uživatelé ho ocení nejen při zábavě, ale i při práci. Během online schůzek a audio hovorů se totiž nejmodernější software stará o přesně reprodukovaný zvuk a zároveň zvyšuje jeho kvalitu.

Honor 8 Pad

HONOR Pad 8 – Tenký a prémiový design

O prémiový design se postará hliníkové šasi v elegantním barevném provedení Blue Hour inspirované tzv. modrou neboli magickou hodinkou brzy ráno, jedním z nejlepších momentů během dne pro fotografování. Model Pad 8 je tenký pouhých 6,9 mm a váží jen 520 g.

Špičkový výkon a chytré uživatelské rozhraní

Nový Pad 8 přichází se silným osmijádrovým čip setem Qualcomm® Snapdragon® 680. Perfektně zvládne hraní her i přehrávání filmů, stejně jako spuštění aplikací zatěžujících operační systém naráz.

HONOR Pad 8 běží na posledním uživatelském rozhraní HONOR Magic UI 6.1 postaveném na operačním systému Android 12. Těšit se můžete na řadu pokročilých vychytávek včetně upravování vzhledu na míru každému, kdo tablet používá. Díky funkci HONOR Share sdílíte rychle a jednoduše přetáhnete jakékoli fotky nebo soubory z tabletu do vašeho mobilního telefonu HONOR nebo obráceně. Režim pro více oken pak zjednoduší multitasking.

Velká kapacita baterie pro celodenní výdrž

Extra velká baterie o kapacitě 7250 mAh se postará o celodenní výdrž bez nabíjení, i při online připojení. HONOR Pad zaručí až 14 hodin offline přehrávání filmů a videí nebo až 10 hodin přehrávání a streamování online.

HONOR Pad 8 – Cena a dostupnost

Inspirovaný tzv. magickou hodinkou, tedy ideálním časem pro fotografování za svítání, HONOR Pad 8 (6 GB + 128 GB) přichází v barevném provedení Blue Hour, právě teď koupíte u českých prodejců jen za 7 490 Kč.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz